reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
No nerwowo mam od kilku dni..a to nie pomaga...oznaczenie estradiolu to już to po przeliczeniu czyli ok:) no widzisz ...trochę mnie martwi to, 4 jaka...czyli wybrał tylko te co mają 22, 18,18,17...reszta ma po 15, 14, 12...poeiedzisl ze te się nie będą nadawać:( no nic... za baczymy. Piątkuuuu przyjdź juzzz;) dzięki dziewczyny że jesteście, dodajecie niesowitej otuchy:)
Jagódko te 15stki też mogą być dojrzałe. Ja pierwszą stymulacje mialam wcześnie zakończoną bo mialam wysoki poziom estradiolu i ze 40 pęcherzyków na usg(oczywiscie duzo drobnicy) i te 15stki byly dojrzałe wiec i u Ciebie szansa na to jest[emoji6]
 
Olcia, bardzo mi przykro. Mam nadzieje, że znajdziesz w sobie tą siłę, która pcha do walki. Wierzę, że jak już zaczęłaś walczyć to się nie poddasz, na razie odłożysz miecz i odpoczniesz ale wrócisz po swoje marzenia. Sciskam mocno! :*



To jest niesprawiedliwe :( Przykro mi :( :( :(



Słyszałam o tym, że część lekarzy nie włącza dzwięku na bicie serduszek przez pierwszy trymestr, tylko od prenatalnych. Ma to jakiś związek z nagrzewaniem się głowicy. Wg mojego lekarza, 2-3 sekundy sprawdzanie bicia serduszka nie szkodzą, ale co lekarz to opinia. Co do schodzenia z leków to już kiedyś miałyśmy tutaj dyskusje i też wyszło, że każdy lekarz podchodzi inaczej do tematu. Mój przed każdym zejściem z leków robił mi badania na poziom progesteronu i estradiolu, więc jak masz wątpliwości to zrób sobie badania krwi.
Tak zrobię, masz rację muszę zrobić sobie badania progesteronu i estradionu. Chyba czulabym się bardziej bezpieczniej jakbym jeszcze ten Lutinus trochę pobrała.[/QUOTE]

Ale będziesz brać jeszcze duphaston, więc będziesz mieć wsparcie progesteronu. Łożysko od 12 tygodnia przejmuje wszystkie funkcje (wiadomo, biologia to nie matematyka, u jednych w 11 u innych w 14). Mnie te badania uspokojaly, więc każdemu polecam bo koszt mały a daje jednak pewność że idziemy w dobrym kierunku.
 
@Elessi nie wytrzymałam i zrobiłam dziś progesteron i jest 11,20 a we wtorek było 13,20 [emoji44]
Czytałam ze poziom progesteronu jest rożny w różnych porach dnia
Mozliwe to ?
 
to ja chyba też sobie zapodam podwójną daweczkę :) skoro dają takie ilości - w mojej klinice widzę że nie mieli tego w zwyczaju, więc dobrze Was mieć :)
A ja nie miałam nospy :(
tylko relanium. Dużo leków, ale może jeszcze warto brać? Macie jakieś sugestie?
 

Załączniki

  • 15519568525341086005975.jpg
    15519568525341086005975.jpg
    331,9 KB · Wyświetleń: 53
reklama
Do piątku wzięłam l4. Co powiecie o prowadzeniu auta? Ciągle pracujące nogi na pedalach :) wiem że to brzmi śmiesznie i może przesadzam, ale to nie wpłynie na dzieciaczki? W tych pierwszych dniach?
 
Do góry