reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Ja robiłam w tygodniu w Łodzi badanie subpopulacji limfocytow(test IMK) i NK są w tym zawarte.
Dziewczyny ktore sie leczyly immunologicznie czy 14% Nk to ok? Mam wynik testu IMK i w ogóle nie wiem co znaczy. A do wizyty daleko...
Nie jest źle. Mogłyby być ciut niższe. Ja przy ostatniej procedurze miałam 13% i Paśnik nie kazał brać sterydów (chyba przez to, że miałam Accofil). Jeśli dostaniesz steryd, to raczej nie końską dawkę.
 
reklama
Nie jest źle. Mogłyby być ciut niższe. Ja przy ostatniej procedurze miałam 13% i Paśnik nie kazał brać sterydów (chyba przez to, że miałam Accofil). Jeśli dostaniesz steryd, to raczej nie końską dawkę.
Dzięki kochana[emoji4]
A czy mogłabyś mi napisać jak u Ciebie wyglądało leczenie u Paśnika? Co Wyszlo i jakie leki? Tylko accofil(to chyba na kiry)? Zastanawiam się jak to u Ciebie było bo jednak ciąża naturalna bez wspomagaczy?!
 
Pisałam wcześniej ale gdzieś mi uciekł post.Tak więc dodzwonilam się w końcu do sekretariatu i pani się upiera że nie mogę wcześniej planować drugiego dziecka niż po roku czasu nosz kur....Ja jej mówię że chce skonsultować to z moja doktor i z laska dała spotkanie na 3 czerwca dopiero no niestety nie ma wcześniejszych terminów co akurat rozumie i się tego spodziewałam.Chcialam wcześniej wziąść spotkanie na styczeń lub luty to też mnie odeslali i mówili że to obowiązkowe odczekać rok.Stwierdzilam że ok będę cierpliwie czekać do czerwca i wtedy wszystko sobie z doktor wytłumaczę szczególnie że dwie ginekolozki (jedna że szpitala)dały zielone światło na druga ciążę.Teraz już nie wiem czy czekać cierpliwie na czerwiec czy jechać do szpitala i brać jeśli to możliwe szybszy termin z innym lekarzem

Ze tak zapytam kolokwialnie - pani z sekretariatu bez ogladania Twojego ci....a wie czy jesteś gotowa? ;)
Czasem czytałam na forach ze dziewczyny po pop roku próbują już i wszystko zależy od obrazu narządów, czy było CC czy poród naturalny itdX
 
Pisałam wcześniej ale gdzieś mi uciekł post.Tak więc dodzwonilam się w końcu do sekretariatu i pani się upiera że nie mogę wcześniej planować drugiego dziecka niż po roku czasu nosz kur....Ja jej mówię że chce skonsultować to z moja doktor i z laska dała spotkanie na 3 czerwca dopiero no niestety nie ma wcześniejszych terminów co akurat rozumie i się tego spodziewałam.Chcialam wcześniej wziąść spotkanie na styczeń lub luty to też mnie odeslali i mówili że to obowiązkowe odczekać rok.Stwierdzilam że ok będę cierpliwie czekać do czerwca i wtedy wszystko sobie z doktor wytłumaczę szczególnie że dwie ginekolozki (jedna że szpitala)dały zielone światło na druga ciążę.Teraz już nie wiem czy czekać cierpliwie na czerwiec czy jechać do szpitala i brać jeśli to możliwe szybszy termin z innym lekarzem

A Ty jesteś po cc czy po porodzie siłami natury? Bo jak sn to wydaje mi się, że spokojnie po 7-8 miesiącach można próbować, jeśli oczywiście wszystko się ładnie zregenerowało.
Ja po cc muszę czekać rok.
 
Gdzie mogę dostać intralipid?? Mam receptę na niego a w żadnej aptece w Warszawie nie ma :( w klinice ostatnio zapłaciłam 600zl za podanie To złodziejstwo bo intralipd tani i liczą sobie chore stawki. Przy własnym intralipidzie zapłacę tylko 100zl.Problem w tym że nie mogę go kupić
 
Dziewczynki powodzenia na dzis!!!

@tina35 daj znac jak jajka!

@ilmenau jesli mozesz to dopisz mnie na 13.03 podgladanie bąbelków

No i w tym tygodniu Margit, Adansonia i wczoraj Chlopkers sie rozpakowaly ;)
Wooow @chlopkers rozpakowana? Super :)
No właśnie mieszkam w Niemczech i tu tak nie chętnie robią wcześniej prosiłam żeby w pon 25 zrobili bo wizytę mam 27 i wtedy kazali... Nie wiem czy robic test...
Ej, to w Niemczech też.nie można pójść.prywatnie do laboratorium zrobić badania kiedy się chce? To ja naprawdę przestaje narzekac na polskie realia...
 
Gdzie mogę dostać intralipid?? Mam receptę na niego a w żadnej aptece w Warszawie nie ma :( w klinice ostatnio zapłaciłam 600zl za podanie To złodziejstwo bo intralipd tani i liczą sobie chore stawki. Przy własnym intralipidzie zapłacę tylko 100zl.Problem w tym że nie mogę go kupić
Nie może Ci któraś apteka sprowadzić?
 
reklama
Do góry