reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Weekendowe dzień dobry!
Dzisiaj [emoji110] [emoji110] [emoji110] [emoji110] [emoji110] za:
@jolancik i betę do samego nieba!!!
@Marzycielka7 i jej złote jajeczka - żeby reszta tez ładnie ruszyła do boju!
@Vinszka i biopsję endometrium - żebyś kochana dostała zielone światło w następnym cyklu!

Miłego dnia i mnóstwo słoneczka!!! :D

U nas dzisiaj wizyta tesciów i co robi mój mąż - myje okna!!! :D :-D


@ilmenau a wiec tak ... byliśmy na usg i mój prawy jajnik nie chce współpracować bo jest ciemność [emoji20]
Ale w lewym pęcherzyk urósł z 14 na 20 mm w ciągu 3 dni [emoji2]
Kazano nam działać i w przyszły piatek mam zbadać progesteron
 
reklama
Dziewczyny totalnie na rozłożyło. Mamy wszyscy temp i drgawki.
Maz i mała na ibuprofenie a ja ile mogę wziąć paracetamol na dobę?
Jestem w 29tyg... Boję się jak cholera, że gorączka zaszkodzi dzidziusiowi i że paracetamol też [emoji85]
Help please!
 
Dziewczyny totalnie na rozłożyło. Mamy wszyscy temp i drgawki.
Maz i mała na ibuprofenie a ja ile mogę wziąć paracetamol na dobę?
Jestem w 29tyg... Boję się jak cholera, że gorączka zaszkodzi dzidziusiowi i że paracetamol też [emoji85]
Help please!

Paracetamol nie zaszkodzi bo to w sumie jeden z niewielkiej listy lekow które kobieta może brać w ciąży
Ja bym max wziela do 1 g dawki na dobę czyli 2x po 500 mg
 
Jeśli chodzi o immunologie to to sa dość spore koszty , zależy tez czy robiłaś już jakieś badania , ja wszystkie badania które robiłam jeśli chodzi o immunologie wraz z 2 wizytami w cudotworcy to jakieś 3,5 tyś
Nie ruszałam immunologi. Jestem w trakcie pierwszej procedury, po pierwszym transferze. Nigdy nie byłam w ciąży (od przeszło 7 lat się staramy) a zdiagnozowaną mam endometriozę otrzewnową i jestem po 2 laparoskopiach.
 
reklama
Dzięki, babka dzwoniła i powiedziała, że mogę nawet wziąć do 8 dawek od 500 do 1000mg w ciągu doby ale trochę wydawało mi się że to super dużo!

Z drugiej strony nie potrzebnie się męczyłam cały dzień...

Czyli tak jak Ci napisałam do 1 g czyli 1000 mg [emoji6]
 
Do góry