reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

@Asiu , jesl

Cieszę się ze dzieciaki tak fikaja , to musi być cudowny widok i pięknie uczucie :)
Jeśli o mnie chodzi to zastrzyk robiłam około godziny 10:00 wczoraj a krew oddałam dzisiaj przez 8:00 w załączniku moje wyniki i trochę się martwię to leukocyty na poziomie 38,14 tyś... Ale czuje się nawet ok , głowa mnie tylko boli i zęby :)
Olka wynik jest ok. Dzwonili juz z labu przestraszeni? :D
Chyba, że Paśnik uzna, ze wynik trochę za wysoki to następny zastrzyk weźmiesz nie za 3 a za 4 dni. Ja miałam ok 22h po zastrzyku leukocyty za poziomie 29tys, innym razem ok 15h po 38tys. Ale mi strasznie szybko ta morfologia wracała do normy (aż się bałam czy nie za szybko) i w dzień kolejnego zastrzyku miałam już tylko 9tys leukocytów.
 
reklama
Olka wynik jest ok. Dzwonili juz z labu przestraszeni? :D
Chyba, że Paśnik uzna, ze wynik trochę za wysoki to następny zastrzyk weźmiesz nie za 3 a za 4 dni. Ja miałam ok 22h po zastrzyku leukocyty za poziomie 29tys, innym razem ok 15h po 38tys. Ale mi strasznie szybko ta morfologia wracała do normy (aż się bałam czy nie za szybko) i w dzień kolejnego zastrzyku miałam już tylko 9tys leukocytów.
Nie , na szczęście nie :) bo bym jeszcze bardziej świrowała :p uff ułożyło mi ze jest dobrze , może w końcu i beta ruszy ;)
 
Dziewczyny czy przed drugim podejściem warto mi zrobić jakieś badania?
A co do leków to biorę luteinę i duphaston pewnie powinnam jeszcze brać? Miałam zalecenia by betę robić 14 dni po transferze czyli 22go. Mam jeszcze powtarzać za te parę dni? Czy dzwonić do lekarza? Proszę o radę
 
Laseczka moje wyniki z 5dpt to: beta 26 (ALE to beta bliźniakowa ;) ) a progesteron zaledwie ok 4,5 - nie pamiętam dokładnie. Twoje wygądają bardzo obiecująco, progesteronem się nic nie martw, masz w kosmos :)

Strasznie, strasznie mi przykro. Ale wiesz kochaniutka, że rzadko wychodzi od razu. Cierpliwości :*

To jeśli to nie miesiączka to tym bardziej warto to sprawdzić

Dajesz maleńka te wyniki:)
Ogólnie ok dobę po podaniu zastrzyku leukocyty powinny być na poziomie ok 30tys. U ciebie chyba trochę krótsza przerwa? Ile ci wyszło? Jak będziesz pisać do Paśnik to koniecznie podaj mu ile godzin po zastrzyku było robione badanie. Dla pewności jeśli cię to będzie bardzo ciekawiło to możesz sobie zrobić morfo w dniu zastrzyku (przed podaniem oczywiście) i sprawdzisz, czy organizm wraca do normy.

My dziś po nieplanowanej wizycie w związku z tymi plamieniami. Okazało się, że jedno łożysko zachodzi sporo na szyjke i to może być przez to. W dodatku ostatnio szyjka miała prawie 4cm a dziś ma nieco ponad 3. Więc leżymy i oszczędzamy się. Bejbiki dzisiaj fajnie fikały - niesamowity widok :D I mają już po 5cm, wyprzedzają wiek ciąży o 5 i 6 dni ;)
Kochana w takim razie lecz i odpoczywaj zeby bejbiki mialy dobrze ;)nawet sobie nie potrafie wyobrazic tego widoku ale napewno bylo pieknie :*
 
Nie , na szczęście nie :) bo bym jeszcze bardziej świrowała :p uff ułożyło mi ze jest dobrze , może w końcu i beta ruszy ;)
Obyyyyyyyy!!!!!

@jolancik ja bym powtórzyła betę tak w 12dpt dla "pewnej pewności". Co do badań to chybapostawiłabym na wszystko albo nic. Albo robisz immulonogię tak od początku do końca albo podchodzisz do transferu i a nóż się uda. A oprócz progesteronu miałaś teraz jakies inne leki?

@Kamaaa tak, pięknie. To najcudowniejszy widok i dźwięk na świecie. Sama jeszcze nie dowierzam, że JA piszę TAKIE wiadomości :) to takie niesamowite, że nierealne w końcu się spełniło :) oby tylko z tą szyjką nic się nie podziało, bo szczerze mówiąc mam trochę stracha
 
Obyyyyyyyy!!!!!

@jolancik ja bym powtórzyła betę tak w 12dpt dla "pewnej pewności". Co do badań to chybapostawiłabym na wszystko albo nic. Albo robisz immulonogię tak od początku do końca albo podchodzisz do transferu i a nóż się uda. A oprócz progesteronu miałaś teraz jakies inne leki?

@Kamaaa tak, pięknie. To najcudowniejszy widok i dźwięk na świecie. Sama jeszcze nie dowierzam, że JA piszę TAKIE wiadomości :) to takie niesamowite, że nierealne w końcu się spełniło :) oby tylko z tą szyjką nic się nie podziało, bo szczerze mówiąc mam trochę stracha
Ciotka ty nie szalej ,nie ma zabawy ze szyjka jak tak sie skraca.Mowila ci dok o szwie Mcdonalda?
 
Obyyyyyyyy!!!!!

@jolancik ja bym powtórzyła betę tak w 12dpt dla "pewnej pewności". Co do badań to chybapostawiłabym na wszystko albo nic. Albo robisz immulonogię tak od początku do końca albo podchodzisz do transferu i a nóż się uda. A oprócz progesteronu miałaś teraz jakies inne leki?

@Kamaaa tak, pięknie. To najcudowniejszy widok i dźwięk na świecie. Sama jeszcze nie dowierzam, że JA piszę TAKIE wiadomości :) to takie niesamowite, że nierealne w końcu się spełniło :) oby tylko z tą szyjką nic się nie podziało, bo szczerze mówiąc mam trochę stracha
Bede trzymac kciuki✊✊✊za szyjke
 
@dżoasia nic więcej oprócz progesteronu. Zastanawiam się czy przydałaby się też histeroskopia. A jaki mniej więcej jest koszt badań dotyczących immunologii? (tak mniej więcej)
 
reklama
@dżoasia nic więcej oprócz progesteronu. Zastanawiam się czy przydałaby się też histeroskopia. A jaki mniej więcej jest koszt badań dotyczących immunologii? (tak mniej więcej)
Jeśli chodzi o immunologie to to sa dość spore koszty , zależy tez czy robiłaś już jakieś badania , ja wszystkie badania które robiłam jeśli chodzi o immunologie wraz z 2 wizytami w cudotworcy to jakieś 3,5 tyś
 
Do góry