reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Część dziewczyny. Czy ktoś coś ...nt. dr. Lewicka z Novum??? Proszę napiszcie mi na priv, będę mega wdzięczna. Pozdrawiam was! Ja nadal walczę...na zmiane torbiel z za wysokim TSH...szczerze...to już mi się nawet odechciało...i nam różne myśli :(
 
reklama
Dziewczyny moja beta dziś 5dpt blastki - 14.8 mlU/ml , Estradiol 2989pg/ml i progesteron 95.8 ng/ml
Kurcze progesteron spadł i to znacznie .Estradiol nieznacznie urósł
Beta niziutenko :(

Malgosia, czego ty smutasz? To wszystko wyglada b. obiecujaco. [emoji16]Progesteron i Estradiol masz bardzo wysokie, Beta zaczela byc produkowana po implantacji.Pasuje wszystko.Nie bede ci na 100% pisac ze bedzie pieknie , ale to wszystko idzie w dobra strone. Z testem poczekaj jeszcze chwile, Beta moze byc za niska.I SPOKOJNIE[emoji120][emoji120][emoji120]
 
Dziewczyny , czy mogła bym prosić o pomoc w interpretacji wyników morfologii po accofilu ? Wie któraś z was jak to powinno wyglądać ?
 
Malgosia, czego ty smutasz? To wszystko wyglada b. obiecujaco. [emoji16]Progesteron i Estradiol masz bardzo wysokie, Beta zaczela byc produkowana po implantacji.Pasuje wszystko.Nie bede ci na 100% pisac ze bedzie pieknie , ale to wszystko idzie w dobra strone. Z testem poczekaj jeszcze chwile, Beta moze byc za niska.I SPOKOJNIE[emoji120][emoji120][emoji120]

Szczerze powiem czekałam aż odpiszesz :) powiem tak myślałam że będę spokojniejsza ze inaczej będę podchodzić do transferów mając już jedno dziecko ale ze tak powiem g...o z tych moich przemyśleń emocje jak były tak są - może panikuje trochę ze wzg na to ze jest inaczej niż ostatnio ...juz się uspokajam i tak co ma być to będzie :) Dziękuję @annemarie :)))
 
Szczerze powiem czekałam aż odpiszesz :) powiem tak myślałam że będę spokojniejsza ze inaczej będę podchodzić do transferów mając już jedno dziecko ale ze tak powiem g...o z tych moich przemyśleń emocje jak były tak są - może panikuje trochę ze wzg na to ze jest inaczej niż ostatnio ...juz się uspokajam i tak co ma być to będzie :) Dziękuję @annemarie :)))

Mi sie wydaje ze nawet majac „ to” dziecko nie dziala to jako uspakajacz chociaz juz nie ma takiej presji z gory.Na tyle na ile potrafisz[emoji846]wiedzac ze jest dobrze , bo pani w tel tez to potwierdzila, ciesz sie po cichu i nie odbieraj sobie tej radosc. Cos sie dzieje dobrego inaczej by ci beta nie urosla a estradiol lecial w dol.wdech , wydech i na spacer dziecko dotleniac , a nie kortyzolem karmic[emoji23][emoji23][emoji23].
 
Dziewczyny moja beta dziś 5dpt blastki - 14.8 mlU/ml , Estradiol 2989pg/ml i progesteron 95.8 ng/ml
Laseczka moje wyniki z 5dpt to: beta 26 (ALE to beta bliźniakowa ;) ) a progesteron zaledwie ok 4,5 - nie pamiętam dokładnie. Twoje wyglądają bardzo obiecująco, progesteronem się nic nie martw, masz w kosmos :)
Kurcze progesteron spadł i to znacznie .Estradiol nieznacznie urósł
Beta niziutenko :(
Laseczka moje wyniki z 5dpt to: beta 26 (ALE to beta bliźniakowa ;) ) a progesteron zaledwie ok 4,5 - nie pamiętam dokładnie. Twoje wygądają bardzo obiecująco, progesteronem się nic nie martw, masz w kosmos :)
Na razie nie będę mamą... beta 0,1 ;( ;( ;(
Mam jeszcze 1 mrozaczka.
Strasznie, strasznie mi przykro. Ale wiesz kochaniutka, że rzadko wychodzi od razu. Cierpliwości :*
Zobaczę bo dostałam dzisiaj jakieś plamienia
To jeśli to nie miesiączka to tym bardziej warto to sprawdzić
Dziewczyny , czy mogła bym prosić o pomoc w interpretacji wyników morfologii po accofilu ? Wie któraś z was jak to powinno wyglądać ?
Dajesz maleńka te wyniki:)
Ogólnie ok dobę po podaniu zastrzyku leukocyty powinny być na poziomie ok 30tys. U ciebie chyba trochę krótsza przerwa? Ile ci wyszło? Jak będziesz pisać do Paśnik to koniecznie podaj mu ile godzin po zastrzyku było robione badanie. Dla pewności jeśli cię to będzie bardzo ciekawiło to możesz sobie zrobić morfo w dniu zastrzyku (przed podaniem oczywiście) i sprawdzisz, czy organizm wraca do normy.

My dziś po nieplanowanej wizycie w związku z tymi plamieniami. Okazało się, że jedno łożysko zachodzi sporo na szyjke i to może być przez to. W dodatku ostatnio szyjka miała prawie 4cm a dziś ma nieco ponad 3. Więc leżymy i oszczędzamy się. Bejbiki dzisiaj fajnie fikały - niesamowity widok :D I mają już po 5cm, wyprzedzają wiek ciąży o 5 i 6 dni ;)
 
@Asiu , jesl
Laseczka moje wyniki z 5dpt to: beta 26 (ALE to beta bliźniakowa ;) ) a progesteron zaledwie ok 4,5 - nie pamiętam dokładnie. Twoje wygądają bardzo obiecująco, progesteronem się nic nie martw, masz w kosmos :)

Strasznie, strasznie mi przykro. Ale wiesz kochaniutka, że rzadko wychodzi od razu. Cierpliwości :*

To jeśli to nie miesiączka to tym bardziej warto to sprawdzić

Dajesz maleńka te wyniki:)
Ogólnie ok dobę po podaniu zastrzyku leukocyty powinny być na poziomie ok 30tys. U ciebie chyba trochę krótsza przerwa? Ile ci wyszło? Jak będziesz pisać do Paśnik to koniecznie podaj mu ile godzin po zastrzyku było robione badanie. Dla pewności jeśli cię to będzie bardzo ciekawiło to możesz sobie zrobić morfo w dniu zastrzyku (przed podaniem oczywiście) i sprawdzisz, czy organizm wraca do normy.

My dziś po nieplanowanej wizycie w związku z tymi plamieniami. Okazało się, że jedno łożysko zachodzi sporo na szyjke i to może być przez to. W dodatku ostatnio szyjka miała prawie 4cm a dziś ma nieco ponad 3. Więc leżymy i oszczędzamy się. Bejbiki dzisiaj fajnie fikały - niesamowity widok :D I mają już po 5cm, wyprzedzają wiek ciąży o 5 i 6 dni ;)
Cieszę się ze dzieciaki tak fikaja , to musi być cudowny widok i pięknie uczucie :)
Jeśli o mnie chodzi to zastrzyk robiłam około godziny 10:00 wczoraj a krew oddałam dzisiaj przez 8:00 w załączniku moje wyniki i trochę się martwię to leukocyty na poziomie 38,14 tyś... Ale czuje się nawet ok , głowa mnie tylko boli i zęby :)
 

Załączniki

  • Screenshot_20190216-124559.png
    Screenshot_20190216-124559.png
    68,1 KB · Wyświetleń: 80
reklama
Do góry