reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Do mnie juz dzwonili z Invicty na weryfikacje - Pani mówi ze beta powinna już być wynikiem inplantacji i ze dobrze ze estradiol wzrosl i ze progesteron i tak jest wysoki itd itd bla bla bla .Tyle wiem ze nic niewiem jak mąż przyjadzie z pracy jadę do apteki zakupic testy ciążowe bo następna weryfikacja dopiero w czwartek a nie będę się już kluc bo moje żyły tego nie przeżyją. Napiszcie co myslicie o moich wynikach ...przyjmę każde info..;)
Myśle, że nie ma co myśleć, że beta do d... ja w 8dpt miałam 80. Biorąc pod uwagę, że później przyspiesza to też coś takiego będziesz miała.
 
Trzymam kciuki za jutro a jeśli będzie plan na nową to zmieni ,dostosuje leki.Sama wiem po sobie,że bardzo róznie te leki dają i różnie na nas działają.Ja przy pierwszej miałam 3 a teraz 12 jajeczka więc trzeba próbować.In vitro jest skomplikowanym procesem i nieprzewidywalnym.

Taka prawda ja na gonalu mizerna stymulacja a na innym wysyp.
 
@Dgd @annemarie @Sol @Olk@24 @ilmenau @Baylee @Biedroneczka83 i pozostałe dziewczyny Jak dokładnie nazywa się to badanie na komórki NK oczy długo czeka się na wyniki? Chciałabym zrobić żeby zrobić wszystko co trzeba do kolejnego transferu. Jestem już po wizycie u diabetologa i w trakcie diety +glucocare. Ale myśle teraz o tych nk. Proszę o info

Hej ja niestety nie pomogę ;( myśmy nie mieli żadnych dodatkowych badań oprócz tych standardowych.
 
Do mnie juz dzwonili z Invicty na weryfikacje - Pani mówi ze beta powinna już być wynikiem inplantacji i ze dobrze ze estradiol wzrosl i ze progesteron i tak jest wysoki itd itd bla bla bla .Tyle wiem ze nic niewiem jak mąż przyjadzie z pracy jadę do apteki zakupic testy ciążowe bo następna weryfikacja dopiero w czwartek a nie będę się już kluc bo moje żyły tego nie przeżyją. Napiszcie co myslicie o moich wynikach ...przyjmę każde info..;)

Kurczę a co z żyłami u Ciebie?
Z siekańcami jest różnie one przekłamują a beta daje Ci pewność - żebyś się niepotrzebnie nie denerwowała.
 
Do mnie juz dzwonili z Invicty na weryfikacje - Pani mówi ze beta powinna już być wynikiem inplantacji i ze dobrze ze estradiol wzrosl i ze progesteron i tak jest wysoki itd itd bla bla bla .Tyle wiem ze nic niewiem jak mąż przyjadzie z pracy jadę do apteki zakupic testy ciążowe bo następna weryfikacja dopiero w czwartek a nie będę się już kluc bo moje żyły tego nie przeżyją. Napiszcie co myslicie o moich wynikach ...przyjmę każde info..;)
Daj znać jak zrobisz sikanca :-) będzie dobrze:-*
 
Kurczę a co z żyłami u Ciebie?
Z siekańcami jest różnie one przekłamują a beta daje Ci pewność - żebyś się niepotrzebnie nie denerwowała.

Wiesz wciąż klucie - non stop cos od października - po kilka razy w tyg się zdarzy - a następna weryfikacja dopiero w czwartek pojechalabym w miedzy czasie zrobić choć samą bete ale na samą myśl wrrrr- będę sikac na testy i żeby zobaczyć a może zacznie ciemniec kreska albo zniknie -lub pozostaje mi cierpliwie czekać do czwartku.Ciężkie to wszystko. ..
 
reklama
Wiesz wciąż klucie - non stop cos od października - po kilka razy w tyg się zdarzy - a następna weryfikacja dopiero w czwartek pojechalabym w miedzy czasie zrobić choć samą bete ale na samą myśl wrrrr- będę sikac na testy i żeby zobaczyć a może zacznie ciemniec kreska albo zniknie -lub pozostaje mi cierpliwie czekać do czwartku.Ciężkie to wszystko. ..
Kochana ale testy nie dadzą Ci żadnej pewności , to nie jest zadna weryfikacja , będziesz się tylko nie potrzebnie stresować , uważam że lepiej zrobić betę po 48 h , żeby sprawdzić przyrost niż robić testy... Naprawdę one nic Ci nie pomogą
 
Do góry