reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Wiesz co jedynie podejrzenie endometriozy i to ze bylo mniej komorek niz sie spodziewli.
No i fakt ze oni do 5 doby trzymaja.
Bo pomimo ze koncowy efekt zarowno przy 3 dobie jak i 5 to udana mozliwa ciaza to przy 3 dobie moze byc potrzebne wiecej transferow...
A ze maja z czego wybierac to niech mroza do 5 doby!
Slucham ich grzecznie[emoji4]

Z tych wielkich cyfr czasami nie ma
wiele blastek...
U mnie podejrzewaja slabsza jakosc komorki.

Strasznie fajnie Ci ze juz masz kropeczke[emoji3][emoji3][emoji3]
Blogiego relaksu i szybkiego tygodnia!
Bo po ilu dniach mozna juz test robic?

Buziaki[emoji10]
Acha rozumiem.
Ja dostałam wytyczne żeby zrobić betę 22.02 i dać im znać telefonicznie, ale to przecież za 2 tygodnie i nie realne bym tyle wytrzymała ;) wiem że dziewczyny tu już po tygodniu sprawdzają, a niektóre szybciej ;)
 
Wiecie, to dopiero wczesny etap... do dziecka jeszcze kawal drogi i milion przeszkod i milion nieznanych wariantow...
Ale pocieszyc sie chwile mozna[emoji4]
Oczywiście, że tak. Jakbyś tylko negatywnie myślała to Twoja głowa jeszcze bardziej byłaby obciążona, a sam temat barku upragnionej ciąży i dziecka dobija, więc trzeba korzystać z każdej chwili przyjemności
 
Ach, czyli jeszcze chwilke. Jakos od poczatku strasznie mi lecialy te wasze ciaze, a teraz zwolnily ;P moze przez to ze moja mi sie straaasznie ciagnie.

Czuje sie bardzo dobrze i w sumie niech tak juz zostanie, nie bede wypatrywala twgo wiszenia nad kiblem;) prenatalne 25go.
A co u Ciebie? Jak sie czujesz? Jak Alusia?

Ciebie tez to niedlugo czeka ;) ostanio miedzy 2-4 ogarnia mnie bezsennosc, a co gorsze, to tak mnie ssie z glodu ze az boli i musze wstac cos zezrec. W zyciu bym nie pomyslala, ze bede o 3 nad ranem buszowac po kuchni ;)

Wlasnie powiem ci ze nie mam pojecia. Nie znam sie kompletnie na tych prenatalnych, a przy blizniakach wuniki moga wyjsc zafalszowane. Bede to jeszcze konsultowac z moja dr. Nie moge sie na ta wiz doczekac jakos.

Czesto dziewczyny sie skarza na migreny wiec to pewnie normalne. Jak boli nie do zniesienia to lykaj apap chociaz, bo mozna.

Dziękuję czuje się dobrze, chociaż kondycja słaba po ciąży na spacerze się zasapuję :D Alusia świetnie, ładnie je i śpi, w nocy wybudza się zjada i zasypia, lubi tulaski więc mama z tatą tulą się z nią ciągle...
 
Oby było ich kilka,bo to zawsze glowa spokojniejsza jak jest sie zaopatrzonym na kilka transferow i rodzenstwo:) Trzymam kciuki✊✊

@jolancik pięknego dnia życzę ✊
Owszem ten dzień jest piękny. Jeszcze słoneczko tak pięknie świeci, że człowiek od razu ma pozytywne nastawienie ☺️ :) I sama do siebie się uśmiecham, patrząc w to błękitne niebo ;)
 
Witajcie dziś 19tc 3d poleciała mi krew z nosa zmierzyłam ciśnienie 130/70 tetno 90 miała któraś z Was taki przypadek ??
 
reklama
Dziewczyny te które miały punkcję... powiedzcie mi jak wyglada znieczulenie jest dożylne czy wziewne?
Zakladaja ci wenflon, podaja do nosa tlen i zasypiasz nie wiem czy Przez wenflon ci to podaja czy tylko zakladaja na wszeliki wypadek jakby musieli cos podac bo masz jeszcze rurki te kruciutkie wsadzone do nosa wiem ze na poczatku poczulam tlen bo lepiej mi sie oddychalo, mi podawane dozylnie lek przciwbulowy wiec cos przy wenflonie robili wiec nie wiem czy tam podali mi spanko czy Przez nos heheh to byly sekundy i obidzilam sie na lozku heheh ja bylam w ciezkim stanie cala sie trzeslam z bolu bo mi chyba pecherze pekaly bo bol byl z kosmosu nie moglam sie wyprostowac a jak mnie polozyli do punkcji to cala sie telepalam wiec dr powiedzial ze najpier szybko leki przeciwbolowe i tyle pamietam ale ja mialam 30 wielkich pecherzy 24mm i jeszcze jakies Male wiec u mnie bylo grubo
 
Do góry