reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ok to już wiem mniej więcej kiedy sie stymulacja zaczyna ;) kolejne moje pytanie- ile dni po stymulacji czeka sie na punkcje?

Wydaje mi się o ile dobrze pamietam ze dostaje się jeszcze lek wyzwalający na 36 godzin przed punkcja ale jak coś niech sprostują mnie tu dziewczyny z większym doświadczeniem [emoji6]
 
reklama
Nie, ja jestem przed badaniem receptywności endometrium po cc. Ponoć lepiej to sprawdzić. Ten cykl i tak miałam odpuścić, to co mi szkodzi się zdiagnozować lepiej. [emoji6] Biorę estrofem i heparynę.

A Ty kiedy masz wizytę? Coś niecoś wiadomo?
Nadal trzymam kciuki za powiększenie armii żołnierzy! [emoji110][emoji110]
Aaa to nie wiedziałam ze tak trzeba przed tym badanim. Mąż we wtorek jedzie na badania nasinia, chromatyne, wiazanie kwasem hialuronowym i test jakis tam nie pamiętam ale panibpowiedziala nam ze moga nie wykonac czterech badan z jednego nasinia przrz niska koncentracje wiec modle sie by jednak udalo sie wykonac byaz nie musial za jakis czas znowu oddawac nasinie bo nawet nie wiem ile musi uplynac czasu od jednego do drugiego badania. W ten sam dzien mam wizyte konttolna u endokrynologa z moja tarczyca i zobaczymy jak to wszystko wyjdzie. Wiec pozniej po badaniu meza czekamy na wyniki i umawiamy sie do lekarz. Maz ma wykonac jeszcze te wszystkie hormony konttolnie po 3 miesiacach brania lekow
 
A my po wizycie. Dzieciorki wg usg 10+6 i 10+1, a wg om przeciez dopiero 9+5, takze tego...
No i plamimy od kilku dni nie wiedziec skad, bo na usg czysto, szyjka ponoc ok. To tak, zeby nudno nie bylo :/
Wspaniałe widoki! a plamieniami się nie przejmuj... wiem, wiem, łatwo powiedzieć, ale skoro na usg czysto, to wszystko będzie dobrze! Wow, nareszcie się doczekałaś :)
 
reklama
Ooooojojoj ja bym sie wpychala wczesniej ;)

Nie wierze nadal, ale poduche do spania kupuje :D i detektor, tylko nie wiem kiedy bedzie u mnie cos pod tego tluszczyku slychac hahah

Polecam po prenatalnych udać się na zakupy dla maluchów, jak już w domu pojawią się bodziaki i inne to łatwiej uwierzyć :D
A co do tluszczyku - jak zaczniesz biegać za swoimi bąblami to nikt ci nie uwierzy, że kiedykolwiek miałaś gdzieś tłuszczyk :p
 
Do góry