reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
A my po wizycie. Dzieciorki wg usg 10+6 i 10+1, a wg om przeciez dopiero 9+5, takze tego...
No i plamimy od kilku dni nie wiedziec skad, bo na usg czysto, szyjka ponoc ok. To tak, zeby nudno nie bylo :/
 

Załączniki

  • Screenshot_2019-02-07-19-54-25.png
    Screenshot_2019-02-07-19-54-25.png
    226,9 KB · Wyświetleń: 141
Ok to już wiem mniej więcej kiedy sie stymulacja zaczyna ;) kolejne moje pytanie- ile dni po stymulacji czeka sie na punkcje?
 
A my po wizycie. Dzieciorki wg usg 10+6 i 10+1, a wg om przeciez dopiero 9+5, takze tego...
No i plamimy od kilku dni nie wiedziec skad, bo na usg czysto, szyjka ponoc ok. To tak, zeby nudno nie bylo :/

No i super[emoji173]️[emoji173]️niech tak nudno juz zostanie[emoji106]
 
No to faktycznie bedzie sie działo. Roczek i mam nadzieje ze uda sie transfer i bedziecie podwojnie swietowac :)Trzymam kciuki za udana wizyte :) to Ty juz jestes na tabletkach przed transferem ze masz cykl sztuczny juz?
Nie, ja jestem przed badaniem receptywności endometrium po cc. Ponoć lepiej to sprawdzić. Ten cykl i tak miałam odpuścić, to co mi szkodzi się zdiagnozować lepiej. [emoji6] Biorę estrofem i heparynę.

A Ty kiedy masz wizytę? Coś niecoś wiadomo?
Nadal trzymam kciuki za powiększenie armii żołnierzy! [emoji110][emoji110]
 
reklama
Do góry