reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Damy! Kto jak nie my? ;)
Ale też nie ma co udawać twardych i warto sobie popłakać, zaliczyć mega doła, a potem wstać i walczyć dalej...
Do endokrynologa/diabetologa pojadę do Lublina, nasz surykacia mi poleciła swojego, podobno bardzo dobry. Zobaczymy, co powie. Szczerze mówiąc nie mam już pomysłów, co zbadać...
A ty koniecznie dzwoń do APC, tam sie zwalniają terminy z dnia na dzień. Wiem, że Paśnik przyjmuje też w Wawie w Salve Medica, niestety tylko w soboty, ale w piątki warto dzwonić, bo też się zwalniają terminy.
Jasne, że starczy :) Nie znam, z wyjątkiem matki prezesa, której nie trawię, ale ja w ogóle nie trawię tych "parentingowych". Bardzo dziękuję :)

Dlatego pisałam o dobrej klinice - Agniecha nie wiem gdzie byłaś, ale nie zbadac TSH przed ivf?! Ja dostałam całą listę badań, nawet aż za dużo, TSH, ft3, fT4, anty TPO i antyTG to była podstawa, obowiązkowo do internisty, potem po nieudanym jeszcze od razu poszerzona diagnostyka o trombofilie... ale ja miałam szczęście i koleżanka, która przede mną.przeszła tę drogę, ostrzegła mnie przed domorosłymi klinikami (w moim mieście są dwie) i kazała.od razu jechać do Warszawy. I jak czytam, co się dzieje w niektórych, to dziękuję losowi, że z nią porozmawiałam.
Dziewczyny mialyscie stycznosc z klinikami w Lublinie? Jak tak z jakimi i jakie opinie sa??
 
reklama
Damy! Kto jak nie my? ;)
Ale też nie ma co udawać twardych i warto sobie popłakać, zaliczyć mega doła, a potem wstać i walczyć dalej...
Do endokrynologa/diabetologa pojadę do Lublina, nasz surykacia mi poleciła swojego, podobno bardzo dobry. Zobaczymy, co powie. Szczerze mówiąc nie mam już pomysłów, co zbadać...
A ty koniecznie dzwoń do APC, tam sie zwalniają terminy z dnia na dzień. Wiem, że Paśnik przyjmuje też w Wawie w Salve Medica, niestety tylko w soboty, ale w piątki warto dzwonić, bo też się zwalniają terminy.
Jasne, że starczy :) Nie znam, z wyjątkiem matki prezesa, której nie trawię, ale ja w ogóle nie trawię tych "parentingowych". Bardzo dziękuję :)

Dlatego pisałam o dobrej klinice - Agniecha nie wiem gdzie byłaś, ale nie zbadac TSH przed ivf?! Ja dostałam całą listę badań, nawet aż za dużo, TSH, ft3, fT4, anty TPO i antyTG to była podstawa, obowiązkowo do internisty, potem po nieudanym jeszcze od razu poszerzona diagnostyka o trombofilie... ale ja miałam szczęście i koleżanka, która przede mną.przeszła tę drogę, ostrzegła mnie przed domorosłymi klinikami (w moim mieście są dwie) i kazała.od razu jechać do Warszawy. I jak czytam, co się dzieje w niektórych, to dziękuję losowi, że z nią porozmawiałam.
Dziewczyny mialyscie stycznosc z klinikami w Lublinie? Jak tak z jakimi i jakie opinie sa??
 
Czy ktorej dziewczynie na tym forum sie udalo zajsc w ta upragniona ciaze bez tego KIR 2DS5 ??? Bo w sumie nic nie wspmomnial mi docent ze to najwazniejszy a tez mi go brakuje w sumie malo mowil o tym badaniu tylko zobaczyk jaki KIR Bx o tyle.
 
Lepiej poczekaj on sam zdecyduje co jeszcze zbadać a może już nic nie będzie trzeba. Jak poszłam do diabetologa to od razu zapytała się o tsh bo miała moje usg tarczycy więc badania do powtórki bo mówiła że powinno być na poziomie 1 to najlepiej do zachodzenia prolaktynę zrobiłam bo mi intuicja podpowiedziała. Kliniki zaczynają takie rzeczy pomijać a to ma wpływ. Trzymam kciuki za udaną wizytę ❤️❤️❤️❤️✊✊✊✊✊
Ja rowniez sama na wlasna reke zrobiłam od tak tsh bo wczesniejsze mialam za wsze powyzej 2 a jak czytalam tu na forum jakie to wazne to tym bardziej poszlqm zbqdac i co... wyszlo tsh 3,8. A lekarz z kliniki tez mi nie kazal ribic tak jak ma początku powiedzial ze nie bedzir refundacji do stymulacji a jak pokazalam mu amh to od razu zmienil zdanie. I widze ze zaczql chyba inaczej na mnie patrzeć tzn ze nie jestem głupia wiec zastanawiam sie nad zmiana kliniki.
 
M

U mojego m tez kiepsko koncentracja ponizej 1 mln a 12 lutego ma zrobic MAR, HBA i chromatyne. Wiec wtedy sie okaze... i tez zastanawiamy sie powaznie nad zmiqna kliniki na gyncentrum bo zalezy nam na bardzo dobrym labie.
Kochana myślisz że gymcentrum ma lepsze labo niz provita? Najważniejsze jest labo i embriolog.

Proszę dziewczyny o wasza opinie
 
Oj tak wy na tym forum to wysoko wykwalifikowane (prywatnie/samodzielnie) grono specjalistów gine-diabe-endo-immuno-andrologow bez dyplomu!!!♥♥♥♥ ivf bez Was i Waszej wiedzy wydluzyloby niejedno oczekiwanie na transfer a taz wielu z nas udalo sie szybciej. Nie jeden ginekolog moglby zazdroscic Waszej wiedzy medycznej
Fakt, niektóre lasencje wymiatają. Ale to w sumie smutne, że trzeba podstawowych rzeczy pilnować samemu...
To ci moglam cos innego wyslac[emoji85]
A to wszystkie parentingowe? :) Sorki, nie określiłam się w sumie :) Może coś wylukam, jeszcze nie przeglądam :)
Dziewczyny mialyscie stycznosc z klinikami w Lublinie? Jak tak z jakimi i jakie opinie sa??
Osobiście nie miałam, ale zasięgałam opinii i stanowczo mi odradzono. Jedna dziewczyna mówiła, że podczas stymulacji np nie kontrolują hormonów we krwi... z Lublina do Warszawy nie jest daleko, a poziom niebo a ziemia. Jakby co pisz na priv.
 
reklama
Do góry