reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
A rozumiem. U nas hba 20%, morfologia 2% i test mar 89% więc troszkę słabo to wychodzi. A w ogóle dziewczyny czy któras też się boryka z podobnymi parametrami nasienia? Albo któraś zaszła w ciążę przy tak słabym nasieniu? Brakuje mi już sił walczyć.. Nie wiem co jeszcze powinnam zbadac. Ehh
A czy mąż jest pod opieką androloga? Bo u mojego M w maju wyszła morfologia 2%, ruchliwość 0% w ruchu A, aglutynacja +++, w czerwcu mąż robił test MAR i wyszło 49% ale lekarz powiedział że nie jest źle. Zapisał selen+Wit. E i ACC Optima. Po 3 mięs. wyniki bardzo się poprawiły, a w grudniu już morfologia była 4% i reszta wyników w normie.
 
Dzień dobry dziewczynki. Jestem już w klinice i czekam na wizytę do oceny.
Czy któraś słyszała że można piwo wypić by wystąpiła owulacja? Położna mi tak powiedziała że niby chmiel obkurcza tkanki i wtedy pęcherzyk szybciej pęka. Ale ja pierwsze słyszę.
Miłego dnia wszystkim :)
 
reklama
Do góry