reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
A to bedzie 100% wypłaty czy 100% z ostatnich 12mscy? I już nie mam więcej pytań:)
za okres L4 będziesz miec wyliczone chyba 100% średniej, chyba, że mialaś podwyżkę, która wiązała się ze zmianą stanowiska/zakresu obowiązków/wymiaru czasu pracy - odpowiednio zaaneksowana umowa, to wtedy 100% aktualnego wynagrodzenia
 
A to bedzie 100% wypłaty czy 100% z ostatnich 12mscy? I już nie mam więcej pytań:)
Tu nie jestem pewna, ale wg mnie z ostatnich 12 miesięcy.
Edit: jeśli nie masz zmiennej pensji (w sensie.np co miesiąc nieco inna kwota), to 100% aktualnej pensji. Jeśli podwyżka była ponad 3 miesiące temu, a Ty w tym czasie nie byłaś na jakimś zwolnieniu, to wypłacają Ci pensję z podwyżką :)
 
@Akatombo a Ty jak się masz kochana? Działasz coś od razu czy robisz przerwę? Jakieś plany?
Powoli dochodzę do siebie, bo tąpnęła mną ta porażka... byłam obstawiona lekami, dobre endo, a tu nawet nie było zagnieżdżania... przyznam się, że poczułam straszne zmęczenie, ciężka ta nasza walka.
Ale oczywiście działamy, ten cykl odpuszczam, pójdę jeszcze do diabetologa, bo jak dziewczyny pisały, nie mam tak dobrych wyników jak się wydawało mojej pani doktor prowadzącej, no i pewnie w marcu wracam po dwa mrozaki. Są słabszej klasy, więc nie robię sobie dużych nadziei, ale a nuż się uda. Były tu dziewczyny, które już bawią sie z takimi słabeuszami, więc kto wie...
A ty, kochana? Jak samopoczucie? Jakie plany?
 
za okres L4 będziesz miec wyliczone chyba 100% średniej, chyba, że mialaś podwyżkę, która wiązała się ze zmianą stanowiska/zakresu obowiązków/wymiaru czasu pracy - odpowiednio zaaneksowana umowa, to wtedy 100% aktualnego wynagrodzenia
Dziękuje za info :* Asiu od razu u Ciebie na usg były dwa pecherzyki?
 
reklama
Dziękuje za info :* Asiu od razu u Ciebie na usg były dwa pecherzyki?
Mi mignęły od razu 2 i byłam pewna na 100%, że je widziałam. Lekarz chyba w tym momencie się nie skupiał na obrazie i później już nie mógł tego drugiego namierzyć, nie był pewien (usg przez brzuch). Ale na nastepnej wizycie były już 2 serdulka, to było w 22dpt, u jednego biło ładnie i było słychac, u drugiego było tylko widać pulsujące tętniczki. Ale ten 22dpt to był taki bardzo niepewny czas, równie dobrze mogło jeszcze nic nie być widać.
 
Do góry