reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
To mu trzeba bylo podpowiedziec, ze jest zla i zeby ci cos dal. Ja niestety mam wrazenie, ze sama sie prowadze nawet do tej pory. Nawet karty ciazy nie ma pana zalozyc. Nie bede u nich ciazy do konca prowadzic ale u mojej mam wizyte dopiero w 11+2tc...

A najlepsze jeszcze jest
"Bo potem sie moze okazac, ze problemy beda"
zeby oni wiedzieli jakie juz sa problemy:o
 
Dokładnie Kochana, ale ja nie tracę nadziei. Musi się w końcu udać. Dzięki Waszemu wsparciu troszkę się zbieram. Dziękuję :* Ty tez głowa do góry! Najważniejsze to myśleć pozytywnie. Choć ostani rok - to chyba z 10 ciąż u moich znajomych, nawet te które starały się kilka lat - zaszły w ciążę, zostałam zupełnie sama - bezdzietna :/
Kochana wiesz mi wiem że to trudne wież mi ostatnią próbę mieliśmy rok temu od tamtej pory nasze problemy jeszcze wzrosły w tym brak punkcji ale staram się nie załamywać trzymaj się ciepło
 
Asiu prenatalne lek z kopernika na nfz ul zdrowa 1/3 volumed lek magda rybak-krzyszkowska. Nie ma kolejek jak w szpitalu a tobie chyba po poronieniach będzie przysługiwać na nfz prenatalne. Mnie dawała Inga skierowania ale ze względu na peselicę.
 
reklama
Ptaszyna nie jesteś sama z tym problemem ..Wiem jakie to trudne i dołujące.Każda ciąża czy poród mnie dołuje u znajomych ,w rodzinie jestem jedyne bezdzietna i kazdy już po 3 trójce dzieci. Walczymy dla naszych wymarzonych ciąż! super że już jesteś umówiona u Paśnika-działaj dziewczyno.

Moja znajoma miała podany lek Zoladex na 3-6 msc w zaleznosci od lekarza.Podobno nie jest to łatwy temat ale każda z nas jak widze inadzej odczuwa leki.
A co lekarz Ci proponuję?

Ech uwielbiam te teksty nie planujecie dziecka albo nie wiecie jak to się robi.nawet brakuje komentarza w takich sytuacjach bo ręce opadają i serce boli.

@Dzoannna piękne ilości!!Spokojnie będzie dobrze!!!Z taką obstawą ech :)

@Dgd informuj!!!

Dzięki[emoji8][emoji8]
 
Do góry