reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
DGd - pięknie bardzo się cieszę! Mój tez bardzo się wzruszył na badaniu i jak prenatalne odebraliśmy, bardzo mu ulżyło i chyba wtedy uspokoił się ze wreszcie się udało. Ja obecnie czekam na połówkowe ;)))
Megi - u nas codziennie dziecię ma inne imię. Śmieje się ze będzie dziecko nazwane przez sąd w końcu ;)))

Hahaha mozna zmieniac i wymyslac do woli do samego konca - toz to sama przyjemnosc...
Nie po to tyle czekania walki i łez zeby teraz nie rozkminiac 9 miesiecy:))))

Ja dzis na usg pozwolilam sobie na przemkniecie mysli - ciekawe jak to jest robic usg w ciazy....
 
DGd - pięknie bardzo się cieszę! Mój tez bardzo się wzruszył na badaniu i jak prenatalne odebraliśmy, bardzo mu ulżyło i chyba wtedy uspokoił się ze wreszcie się udało. Ja obecnie czekam na połówkowe ;)))
Megi - u nas codziennie dziecię ma inne imię. Śmieje się ze będzie dziecko nazwane przez sąd w końcu ;)))

U nas bedzie no name x2[emoji23]
 
My pozdrawiamy Tamizkę, Stasia, Tatę Stasia i reszty zarodków :D oraz wszystkie kunie we wsi :D :D :D :*
Coś mi się wydaje, że mnie kibel nie polubi, bo jeszcze nie wzywał ani razu :D za to do psychiatryka już bliżi jak dali :p
Dzięki Asieńko ;)
Kunie są zachwycone a szczególnie cowboy Stasiu
IMG_20190128_155728.jpg

Dobrze że Cię mdłości nie męczą a do psychiatryka to połowa z nas powinna się udać :p
 
@Margit2018 a Ty juz po wizycie dzisiaj? :)
Właśnie wyszłam mała ma 3200kg w 35 tc więc klocek niezły. Reszta ok tylko ciężko mi chodzić. Pytałam Inge o tą poradnię w kopernika niestety wizyty są u różnych lekarzy. Prenatalne na nfz po 3 poronieniach ale musi być zaświadczenie od genetyka. Póki co zaciskam nogi i 25 lutego idę do szpitala, malutka dalej dooopką na dół i mam uważać żeby nie zacząć rodzić.
 
reklama
Właśnie wyszłam mała ma 3200kg w 35 tc więc klocek niezły. Reszta ok tylko ciężko mi chodzić. Pytałam Inge o tą poradnię w kopernika niestety wizyty są u różnych lekarzy. Prenatalne na nfz po 3 poronieniach ale musi być zaświadczenie od genetyka. Póki co zaciskam nogi i 25 lutego idę do szpitala, malutka dalej dooopką na dół i mam uważać żeby nie zacząć rodzić.
No to hyc do łózka i odpoczywaj :) Właśnie my genetyki nie ruszaliśmy, genetyka już nie będę szukać bo i tak była by opcja tylko prywatnie, a jak mam mu płacić za wizytę i jakieś badania to wolę zapłacić za prenatalne. Jeszcze tylko na następnej wizycie się muszę dopytać czy twixy lub ivf nie są wskazaniem do badania na nfz. W sumie laska na recepcji w klinice jak mi umawiała termin to kazała się przypomnieć lekarzowi, żeby wystawił skierowanie, więc już sama się zgubiłam. Się dowiem 7lutego ;)
 
Do góry