reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Jeszcze dwa lata temu mąż miał na tyle dobre wyniki, że lekarz stwierdził, że "całe miasto by mógł zapladniac". Nie wiem co mogło wpłynąć na takie pogorszenie.
Jest wiwle czynnikow i nie zastanawiaj sie nad tym bo szkoda sie zadreczac. Trzrba dzialac i walczyc. U nas do meza dopiero teraz zaczyna wszystko docierac po 6 miesiacach i przechodzi tzw żałobę mowiac ze jesli to wina jego pracy (kierowca TIRa) to dlaczego jego koledzy a maja dzieci a on nie może?. Glowa do gory i działamy. W kupie sila
 
Dziewczyny wynik bety już mam. 41,4.czy to dobry wynik jak na 8dpt?
No jak nie jak tak,przeciez 41 to już niepodważalna ciąża:)
Strasznie sie ciesze, to byl Twoj drugi transfer prawda?
Teraz tylko zeby becisko przyrastalo i serduszko pikalo❤️✊
Kurcze ale mnie naładowałas pozytywnie,a gdzie tam do mojego transferu 25lutego... Coz bedziemy Ciebie prześladować do tego czasu...
Jak sie czujesz?jakies objawy? bóle?
@Baylee no ogromnie się cieszę ✊
 
O jakich konkretnie suplementach mówisz?
Mojaz od sierpnia bierze profertil. W listopadzie byly ponowne badania nasienia i po 3 miesiacach brania nic nie pomoglo wyniki takie same. Zobaczymy teraz w lutym po kolejnych 3 miesiącach czy cos sie zmieni. Maz bierze jeszcze leki na obnizenie prolaktyny, na testosteron i fsh chyba. Bo tez byly lekkie wahania
 
Mojaz od sierpnia bierze profertil. W listopadzie byly ponowne badania nasienia i po 3 miesiacach brania nic nie pomoglo wyniki takie same. Zobaczymy teraz w lutym po kolejnych 3 miesiącach czy cos sie zmieni. Maz bierze jeszcze leki na obnizenie prolaktyny, na testosteron i fsh chyba. Bo tez byly lekkie wahania
To takie hormony też mają wpływ na jakość nasienia?
 
reklama
Witajcie Kochane ja już po wizycie moje tulisie rosną zdrowo serduszka biją miarowo 142/144 No i odsłonili co mają miedzy nóżkami wiec mamy chłopczyka w 100% i dziewczynkę w 95% do potwierdzenia na kolejnej wizycie cała rodzina szczęśliwa a zwłaszcza rodzice ❤❤❤ teraz trzymam za Was ✊✊✊ oby jak najwięcej pozytywnych wiadomości, pozdrawiam
@ilmenau Kochana proszę mnie wpisać na 19 luty kolejna wizyta dziękuję
@Beata 4 Kochana cudowna wiadomość! Dwa serduszka ❤️❤️Parka! Czego chcieć więcej?!!! Zdrówka dla Was ✊✊✊
 
Do góry