reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Witajcie Kochane ja już po wizycie moje tulisie rosną zdrowo serduszka biją miarowo 142/144 No i odsłonili co mają miedzy nóżkami wiec mamy chłopczyka w 100% i dziewczynkę w 95% do potwierdzenia na kolejnej wizycie cała rodzina szczęśliwa a zwłaszcza rodzice ❤❤❤ teraz trzymam za Was ✊✊✊ oby jak najwięcej pozytywnych wiadomości, pozdrawiam
@ilmenau Kochana proszę mnie wpisać na 19 luty kolejna wizyta dziękuję
 
reklama
Problem po mojej stronie, brak owulacji. Mam nadzieję, że mimo słabych wyników nasienia będziemy mogli rozpocząć procedurę.
Byc moze ze względu na leukocyty lekarz będzie chciał dać antybiotyk. Mój mąż miesiącami brał nic to nie dało i w końcu lekarka zdecydowała że odpuszczamy antybiotykoterapię i działamy. No i z ICSI się udało
 
Problem po mojej stronie, brak owulacji. Mam nadzieję, że mimo słabych wyników nasienia będziemy mogli rozpocząć procedurę.
U nas koncentracja ponizej 1mln u was 30mln. Wy macie przynajmniej stwierdzona morfologie i dokladnie w % żywe ruchliwe plemniki. I nas tego nie zbadali w seminogramie, napisali tylko ze pojedyncze plemniki o ruchu a,b.c. Wiec tez podchodzimy do ivf. Jestesmy w trakcie szczegółowych badan meza i zobaczymy czy się uda.
 
Dziewczyny powiedzcie jal wyglada praktycznie stymulacja? Tzn jak to jest z tymi zastrzykami? Ile ich jest dziennie i w jakich odstepach godzinowych dawalyscie?
 
U nas koncentracja ponizej 1mln u was 30mln. Wy macie przynajmniej stwierdzona morfologie i dokladnie w % żywe ruchliwe plemniki. I nas tego nie zbadali w seminogramie, napisali tylko ze pojedyncze plemniki o ruchu a,b.c. Wiec tez podchodzimy do ivf. Jestesmy w trakcie szczegółowych badan meza i zobaczymy czy się uda.
Jeszcze dwa lata temu mąż miał na tyle dobre wyniki, że lekarz stwierdził, że "całe miasto by mógł zapladniac". Nie wiem co mogło wpłynąć na takie pogorszenie.
 
reklama
Do góry