reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

A po wizycie jednak gitowo ;)
Bąbelki mają się dobrze, doktorek był chyba bardziej zeschizowany ode mnie, w locie kazał mi siadać na samolot i najpierw robił przez brzuch, ale jeden nie chciał się za bardo pokazać i tak czy inaczej musiałam pokazać mandolinę ;P
@dżoasia ale super wiadomość!!! Cieszymy się tu wszystkie razem z Tobą ❤️❤️Jesteś naszą „GURU”i liczymy ma Ciebie i Twoją niesamowitą wiedzę Nie jednej tu z nas pomogłaś dobrą radą, ciepłym słowem. Nie jestem długo na BB ale nick @dżoasia wzbudza u mnie uśmiech i zawsze z ciekawością czytam Twoje rady dla dziewczyn ❤️❤️Trzymam kciuki za Twoje dwa bąble ✊✊✊
 
reklama
To sporo musisz lykac dodatkowo tych leków, ale najważniejsze żeby się udało :) a co to za dr Paśnik często się przewija wlna tym forum :) on przyjmuje w Warszawie?
Jest to nasz cudotwórca od immunologii , wiele dziewczyn z tego forum jest w ciąży właśnie dzięki niemu ;) niedługo do nich dołączę ;) ja byłam u niego w Warszawie oraz w Łodzi , Łódź to jego główne miasto
 
@dżoasia ale super wiadomość!!! Cieszymy się tu wszystkie razem z Tobą ❤️❤️Jesteś naszą „GURU”i liczymy ma Ciebie i Twoją niesamowitą wiedzę Nie jednej tu z nas pomogłaś dobrą radą, ciepłym słowem. Nie jestem długo na BB ale nick @dżoasia wzbudza u mnie uśmiech i zawsze z ciekawością czytam Twoje rady dla dziewczyn ❤️❤️Trzymam kciuki za Twoje dwa bąble ✊✊✊
a ja do dzisiaj się zastanawiam, czemu wpisałam sobie taki nick - brzmi jakby był upośledzony :huh::huh::huh::-D:-D
 
Puste jajo i lyczekowanie psychicznie mnie dopilo, ale już minęło 3miesiace więc jestem pełna wiary. Dziś po punkcji czułam się w miarę, objawy grypy trosze ustapily i moje pragnienie dzieciaczka zwyciężyło. Miałam transfer, dwie kropeczki wróciły że mną i oby już zostały!
@NataliaNNN Kochana, ściskam mocno ✊✊przez następne dni aż do pozytywnej bety ✊✊✊
 
reklama
Do góry