reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Tak

Powiem Ci na co u mnie ma podziałać , jeśli chodzi o accofil to u mnie na implamtacje zarodka , ma w tym pomóc mam kir genotyp bx i brakuje mi kirow aktywujących implantację , jestem już po 4 transferach w w tym 3 blastek i za każdym razem beta nawet nie ruszyła , a jeśli chodzi o intralipid jest on na podwyższony poziom komórek nk , do tego mam też encorton 10-5-0 codziennie , doc. Paśnik nie widzi potrzeby u mnie brania intralipid , ale moja pani doktor tak więc profilaktycznie biorę, nie zaszkodzi a może pomóc
To sporo musisz lykac dodatkowo tych leków, ale najważniejsze żeby się udało :) a co to za dr Paśnik często się przewija wlna tym forum :) on przyjmuje w Warszawie?
 
Puste jajo i lyczekowanie psychicznie mnie dopilo, ale już minęło 3miesiace więc jestem pełna wiary. Dziś po punkcji czułam się w miarę, objawy grypy trosze ustapily i moje pragnienie dzieciaczka zwyciężyło. Miałam transfer, dwie kropeczki wróciły że mną i oby już zostały!
Trzymam kciuki, żeby zostały! [emoji1696]
 
Ostatnia edycja:
reklama
A po wizycie jednak gitowo ;)
Bąbelki mają się dobrze, doktorek był chyba bardziej zeschizowany ode mnie, w locie kazał mi siadać na samolot i najpierw robił przez brzuch, ale jeden nie chciał się za bardo pokazać i tak czy inaczej musiałam pokazać mandolinę ;P
@dżoasia ale super wiadomość!!! Cieszymy się tu wszystkie razem z Tobą ❤️❤️Jesteś naszą „GURU”i liczymy ma Ciebie i Twoją niesamowitą wiedzę Nie jednej tu z nas pomogłaś dobrą radą, ciepłym słowem. Nie jestem długo na BB ale nick @dżoasia wzbudza u mnie uśmiech i zawsze z ciekawością czytam Twoje rady dla dziewczyn ❤️❤️Trzymam kciuki za Twoje dwa bąble ✊✊✊
 
Do góry