reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Kurcze dopiero zobaczyłam Twoja wiadomość. Podeszłas do transferu?

Przykro mi z powodu pustego jaja. Jakie to cholernie popierniczone.

Puste jajo i lyczekowanie psychicznie mnie dopilo, ale już minęło 3miesiace więc jestem pełna wiary. Dziś po punkcji czułam się w miarę, objawy grypy trosze ustapily i moje pragnienie dzieciaczka zwyciężyło. Miałam transfer, dwie kropeczki wróciły że mną i oby już zostały!
 
Puste jajo i lyczekowanie psychicznie mnie dopilo, ale już minęło 3miesiace więc jestem pełna wiary. Dziś po punkcji czułam się w miarę, objawy grypy trosze ustapily i moje pragnienie dzieciaczka zwyciężyło. Miałam transfer, dwie kropeczki wróciły że mną i oby już zostały!

Trzymamy kciuki by te kropeczki za 9 miesięcy wydały okrzyki na dzień dobry swojej mamusi [emoji847]
 
Taka glikemia, to marzenie. A szczególnie po owocach. Chociaż, jak zwróciłam lekarzowi uwagę, że może z tymi owocami to nie muszę tak uważać, bo glikemia po bananie nie była tragiczna, ok. 130, to mi powiedział, żeby się nie sugerować pomiarem po godz., bo fruktoza zamienia się w glukozę po dłuższym czasie. Mówisz, że najlepsze jeszcze przede mną z tym tematem... A mi się już śnią czereśnie, które mam zamrożone w lodówce... ;)
 
Taka glikemia, to marzenie. A szczególnie po owocach. Chociaż, jak zwróciłam lekarzowi uwagę, że może z tymi owocami to nie muszę tak uważać, bo glikemia po bananie nie była tragiczna, ok. 130, to mi powiedział, żeby się nie sugerować pomiarem po godz., bo fruktoza zamienia się w glukozę po dłuższym czasie. Mówisz, że najlepsze jeszcze przede mną z tym tematem... A mi się już śnią czereśnie, które mam zamrożone w lodówce... ;)
@annemarie to była odpowiedź na Twojego posta, tylko coś mi pocieło.
 
Puste jajo i lyczekowanie psychicznie mnie dopilo, ale już minęło 3miesiace więc jestem pełna wiary. Dziś po punkcji czułam się w miarę, objawy grypy trosze ustapily i moje pragnienie dzieciaczka zwyciężyło. Miałam transfer, dwie kropeczki wróciły że mną i oby już zostały!
Oj rozumiem to pragnienie, ono przeważa nad wszystkim. Trzymam kciuki za obie kropki :):):)
 
Tak
Hej dziewczyny, a tak z ciekawości to na co działa accofil oraz itralipid?
Powiem Ci na co u mnie ma podziałać , jeśli chodzi o accofil to u mnie na implamtacje zarodka , ma w tym pomóc mam kir genotyp bx i brakuje mi kirow aktywujących implantację , jestem już po 4 transferach w w tym 3 blastek i za każdym razem beta nawet nie ruszyła , a jeśli chodzi o intralipid jest on na podwyższony poziom komórek nk , do tego mam też encorton 10-5-0 codziennie , doc. Paśnik nie widzi potrzeby u mnie brania intralipid , ale moja pani doktor tak więc profilaktycznie biorę, nie zaszkodzi a może pomóc
 
reklama
Do góry