reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
A po wizycie jednak gitowo ;)
Bąbelki mają się dobrze, doktorek był chyba bardziej zeschizowany ode mnie, w locie kazał mi siadać na samolot i najpierw robił przez brzuch, ale jeden nie chciał się za bardo pokazać i tak czy inaczej musiałam pokazać mandolinę ;P
Ale super, niech kropeczki rosną w siłę :-)
 
dopiero 6+5 dzisiaj. Dr kazał jeszcze przyjść w środę i papa. Najgorsze, że moja Inga ma wolny termin dopiero na 20 lutego, ale będę kobicinę musiała jutro smsami zbombardować i wyżebrać, żeby mnie przygarnęła wcześniej.
Asik ja cały czas 3mam mocno kciuki i kibicuje Ci całym [emoji173][emoji173]
To molestuj ja aby Ci zrobiła te badania w czasie... Tyle o niej dobrego pisalyscie że może się kobicina zlituje [emoji1787][emoji23]
 
Asik ja cały czas 3mam mocno kciuki i kibicuje Ci całym [emoji173][emoji173]
To molestuj ja aby Ci zrobiła te badania w czasie... Tyle o niej dobrego pisalyscie że może się kobicina zlituje [emoji1787][emoji23]
Myślę, że mnie gdzieś wciśnie, tylko muszę napisać bezpośrednio do niej. Jak z poronieniem chodziłam to mnie od razu na drugi dzień z samego rana wcisnęła. A dzisiaj tylko na recepcje dzwoniłam, one raczej muszę grywać niedostępne, bo bidna musiałaby mieszkać w gabinecie.
Jak nie, to się kiedyś wepcham bez kolejki przed @Margit2018 hahaha
 
dopiero 6+5 dzisiaj. Dr kazał jeszcze przyjść w środę i papa. Najgorsze, że moja Inga ma wolny termin dopiero na 20 lutego, ale będę kobicinę musiała jutro smsami zbombardować i wyżebrać, żeby mnie przygarnęła wcześniej.
W programie masz prowadzenie ciąży do 12 tygodnia. Ja tak chodziłam do Grettki więc niech nie gada głupot. Chyba że coś się zmieniło
 
reklama
Do góry