reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny , wczoraj w nocy bolał mnie brzuch . Poszłam do łazienki zobaczyłam , że plamie. Byłam sama w domu. Ubralam się, wsiadłam w samochód i pojechałam do szpitala. Cała drogę płakałam. Zrobili mi Usg, serduszko na szczescie bije. Ciąża rozwija się prawidłowo . Lekarz powiedział, że mam krwiaka, który się goi stąd to krwawienie. Ostatnio 5 stycZnia miałam usg i lekarz powiedział, że krwiak się wchlonal a teraz znowu się pojawil. Boję się. Muszę zostać w szpitalu do jutra. Zalamalam się totalnie.
Ja miałam dwa razy krwiaki. Do tego jeden poważny krwotok. Musisz bardzo uważac na siebie. Nic sie nie boj , bedzie dobrze.
 
reklama
Witam Ladies,
1. Byłam z tym niskim prawie zerowym TSH u lekarza. Zrobili mi usg tarczycy i tonę badań z krwi jakieś anty Lh i inne. Podobno do 10% kobiet w ciąży tak ma ze mega wysoki poziom bety (a taki chyba mam skoro do teraz wymiotuje pół dnia) wygasza TSH i mam się nie przejmować.
2. Miałam usg - 2 komory serca ręce nogi wszystko jest.
3. Młodzież przyspieszyła bo było opóźnienie tygodniowe względem transferu a teraz już wiek według transferu.
Teraz tylko czekam na prenatalne i może zacznę się cieszyć....
Ściskam Was mocno i trzymam kciuki za każda z osobna i wszystkie razem. Rzadko i mało dokładnie teraz tu czytam bo chodzę do pracy a potem śpię.
BuziAki
Wasza [emoji221][emoji221][emoji221][emoji221][emoji221][emoji221]

Ps. Czy to prawda e kwas foliowy tylko w 1 trymestrze mam brać? Zapomniałam się zapytać a tak słyszałam.
Ja mam do końca brac..
 
No zryte to malo powiedziane . Ja to nawet boje sie cokolwiek kupowac dla maluszka, wiec tak pokatnie w pare rzeczy sie zaopatrzylam. Ale musze chyba przezwyciezyc ta schize bo bidoka nie bede miala w co ubrac ;). W UK jest 39 tygodni macierzynskiego.
Jesuniu, 27 tydzień, kup Mietkowi coś bo z gołym tyłkiem będzie latał :) :) :) Ja obiecałam sobie, że po połówkowych zrobię pierwsze nieśmiałe zakupy, a po 25 tyg zacznę szukać cięższego osprzętu typu wózek i łózeczko. Może plan wyjdzie :)
Witam Ladies,
1. Byłam z tym niskim prawie zerowym TSH u lekarza. Zrobili mi usg tarczycy i tonę badań z krwi jakieś anty Lh i inne. Podobno do 10% kobiet w ciąży tak ma ze mega wysoki poziom bety (a taki chyba mam skoro do teraz wymiotuje pół dnia) wygasza TSH i mam się nie przejmować.
2. Miałam usg - 2 komory serca ręce nogi wszystko jest.
3. Młodzież przyspieszyła bo było opóźnienie tygodniowe względem transferu a teraz już wiek według transferu.
Teraz tylko czekam na prenatalne i może zacznę się cieszyć....
Ściskam Was mocno i trzymam kciuki za każda z osobna i wszystkie razem. Rzadko i mało dokładnie teraz tu czytam bo chodzę do pracy a potem śpię.
BuziAki
Wasza [emoji221][emoji221][emoji221][emoji221][emoji221][emoji221]

Ps. Czy to prawda e kwas foliowy tylko w 1 trymestrze mam brać? Zapomniałam się zapytać a tak słyszałam.
Brawo Biedrona bardzo się cieszę, mój ty partyzancie! Kiedy prenatalne? Ja w drugim trymestrze zaczęłam brać tylko mama dha, ale z tego co widzę tam.jest kwas foliowy. Co tam, nie zaszkodzi. Ściskam Cię Owadzie!
 
Jesuniu, 27 tydzień, kup Mietkowi coś bo z gołym tyłkiem będzie latał :) :) :) Ja obiecałam sobie, że po połówkowych zrobię pierwsze nieśmiałe zakupy, a po 25 tyg zacznę szukać cięższego osprzętu typu wózek i łózeczko. Może plan wyjdzie :)

Brawo Biedrona bardzo się cieszę, mój ty partyzancie! Kiedy prenatalne? Ja w drugim trymestrze zaczęłam brać tylko mama dha, ale z tego co widzę tam.jest kwas foliowy. Co tam, nie zaszkodzi. Ściskam Cię Owadzie!

Hejho!
No takie usg prenatalne miałam i widać było gice ręce i inne narządy, a z krwi czekam na wyniki bo się chyba o to pytasz. ;) za tydzień maja być ;)
 
Dziękuję bardzo x
Sol zadzwoniłam do nfz i zrobiłam z ciebie moją siostrę;););););) według pani powinnaś u siebie wypełnić wniosek s1 i oryginał wysłać do nfz polski mają 30 dni na wydanie ci poświadczenia o ubezpieczeniu. Nie wiem tylko ile dni u ciebie ma ubezpieczyciel. Pani mówi że mnóstwo kobiet z zagranicy właśnie tak rodzi w Polsce i że wystarczy ten jeden wniosek.
 
Witam Ladies,
1. Byłam z tym niskim prawie zerowym TSH u lekarza. Zrobili mi usg tarczycy i tonę badań z krwi jakieś anty Lh i inne. Podobno do 10% kobiet w ciąży tak ma ze mega wysoki poziom bety (a taki chyba mam skoro do teraz wymiotuje pół dnia) wygasza TSH i mam się nie przejmować.
2. Miałam usg - 2 komory serca ręce nogi wszystko jest.
3. Młodzież przyspieszyła bo było opóźnienie tygodniowe względem transferu a teraz już wiek według transferu.
Teraz tylko czekam na prenatalne i może zacznę się cieszyć....
Ściskam Was mocno i trzymam kciuki za każda z osobna i wszystkie razem. Rzadko i mało dokładnie teraz tu czytam bo chodzę do pracy a potem śpię.
BuziAki
Wasza [emoji221][emoji221][emoji221][emoji221][emoji221][emoji221]

Ps. Czy to prawda e kwas foliowy tylko w 1 trymestrze mam brać? Zapomniałam się zapytać a tak słyszałam.
Ciesze się że wszystko ok. Potem już lepiej nie sam kwas a jakieś witaminki dla kobiet w ciąży
 
Sol zadzwoniłam do nfz i zrobiłam z ciebie moją siostrę;););););) według pani powinnaś u siebie wypełnić wniosek s1 i oryginał wysłać do nfz polski mają 30 dni na wydanie ci poświadczenia o ubezpieczeniu. Nie wiem tylko ile dni u ciebie ma ubezpieczyciel. Pani mówi że mnóstwo kobiet z zagranicy właśnie tak rodzi w Polsce i że wystarczy ten jeden wniosek.
Tak tylko z tego co wiem to ten wniosek oznacza rezygnację z usług zdrowotnych w uk. A jeśli @Sol chcialaby przyjechać do Polski tylko na chwilę to nie wiem czy to ma sens.
@Sol dobrze Cie rozumiem jeśli chodzi o ang lekarzy. Na samą myśl o ich służbie zdrowia robię się zła.
 
reklama
Do góry