reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny powiedzcie mi proszę czy wiecie gdzie jest dobry prywatny szpital do porodu? Chodzi o cc i najlepiej, żeby było blisko na oddział neonatologiczny w razie czego. Rozważam podróż do Polski na poród a nie mam w Pl ubezpieczenia więc prywatnie i do tego jeszcze muszę mieć cc.

Miasto nie istotne. Dziękuje za wszystkie rady. [emoji8]

Wszyscy chwała sobie medicovera w Warszawie, ale musisz doczytać co oferują.
 
Dziewczyny powiedzcie mi proszę czy wiecie gdzie jest dobry prywatny szpital do porodu? Chodzi o cc i najlepiej, żeby było blisko na oddział neonatologiczny w razie czego. Rozważam podróż do Polski na poród a nie mam w Pl ubezpieczenia więc prywatnie i do tego jeszcze muszę mieć cc.

Miasto nie istotne. Dziękuje za wszystkie rady. [emoji8]

We Wrocławiu jest prywatny szpital a po drugiej stronie ulicy jest szpital kliniczny z najwyższym stopniem referencyjnosci jeśli chodzi o porodowke i neonatologie.
Sama trochę rozważam ta opcje, ale jeszcze nie wiem czy będę mieć cc czy naturalny poród, a w tym prywatnym szpitalu tylko cc robią
Link do: Pakiety cięć cesarskich

@mała79 kciuki za dorodne jajuszka!! :)

Asia, a jak sytuacja u was? Dobrze pamiętam, że dzisiaj masz kontrolę?
 
We Wrocławiu jest prywatny szpital a po drugiej stronie ulicy jest szpital kliniczny z najwyższym stopniem referencyjnosci jeśli chodzi o porodowke i neonatologie.
Sama trochę rozważam ta opcje, ale jeszcze nie wiem czy będę mieć cc czy naturalny poród, a w tym prywatnym szpitalu tylko cc robią
Link do: Pakiety cięć cesarskich



Asia, a jak sytuacja u was? Dobrze pamiętam, że dzisiaj masz kontrolę?
Dziękuję bardzo x
 
Trzymamy kciuki za same dobre wiadomości!
Życzymy cierpliwości wszystkim oczekujących na wyniki i wizyty.
[emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]nie puszczamy za wgryzanie się kropkw w nowe 9 miesięczne domki mamuś :* [emoji173]
STYCZEŃ to miesiąc miłości i pełen magii, życzymy każdej z Was małej- wielkiej miłości pod sercem .
Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie największego marzenia każdej z nas bycia mamą :):*
Shake it up baby, twist and shout :)
Będzie sie działo

Link do kalendarza:
Link do: Kalendarz

2019-01-16 annemarie badanie prenatalne
2019-01-17 NataliaNNN transfer !! ✊✊
2019-01-18 @nadziejamooja;) wizyta przed transferem
2019-01-19 Akatombo transfer !! ✊✊
2019-01-21 Mieciu85 wizyta u gin prowadzącego ciążę
2019-01-21 Koniczyna82 termin porodu
2019-01-25 Ela86 wizyta u gin prowadzącego ciążę
2019-02-06 redferrari termin porodu
2019-02-22 Justin87 termin porodu
2019-02-28 adansonia termin porodu
2019-03-04/08 chlopkers termin porodu
2019-03-04/09 sunrisea termin porodu
2019-04-08 ilmenau termin porodu
2019-04-15 Mieciu85 termin porodu
2019-04-16 lafantynka termin porodu
2019-05-28 Megi1985# termin porodu
2019-05-28 Ela86 termin porodu
2019-05-31 annemarie termin porodu

2019-06-11 Never give up termin porodu
2019-07-14 sssurykatka termin porodu
Masz problem z dopisaniem się do kalendarza? Pod Link do: Kalendarz - jak obsługiwać i gdzie go szukać znajdziesz instrukcję :)
 
reklama
Do góry