reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

A jak się czułas przed transferem? Byłaś obolala po punkcji? I jak z hormonami było u Ciebie? Mocno były zawyzone? Przepraszam że mecze, ale stresuje się :( Sol miałyśmy w podobnym czasie chyba transfer, bo pamiętam że chyba razem betowalysmy, w sierpniu miałaś transfer?
Tak, ja też Cię pamiętam kochana, tamten byl z moim ostatnim mrozaczkiem z kolekcji i się udał! . Jestem w 24 tyg. Życzę Ci aby Twój bym teraz ten szczęśliwy. [emoji106]

Musiałabym pogrzebać w papierach, żeby sprawdzić hormony przy świeżaku, nie pamiętam teraz kochana. Ale pamiętam, że bolały mnie jajniki i brzuch nawet bardzo, brałam no spe non stop i miałam brzuszek jak w 5 miesiącu więc mała hiperka pewnie też była ale nie miałam badań bo po transferze od razu przylecielismy spowrotem do domu, do Anglii no a po 10 dniach zrobiłam ten pierwszy w życiu pozytywny test. Ohhh aż się łezka w oku kręci jak sobie przypomnę... [emoji8]
 
reklama
Dziękuję za pocieszenie. Oby ze mną też tak było. Leżę i modlę się, żeby wszystko było wporzadku. Co my biedne kobiety przechodzimy , żeby przynajmniej mieć jedno dzieciatko. A inne matki wyrzucaja swoje dzieci lub morduja. Nigdy Noe zrozumiem , gdzie ta sprawiedliwość jest na tym świecie

Nie ma sprawiedliwości niestety [emoji20]
 
Dziewczyny powiedzcie mi proszę czy wiecie gdzie jest dobry prywatny szpital do porodu? Chodzi o cc i najlepiej, żeby było blisko na oddział neonatologiczny w razie czego. Rozważam podróż do Polski na poród a nie mam w Pl ubezpieczenia więc prywatnie i do tego jeszcze muszę mieć cc.

Miasto nie istotne. Dziękuje za wszystkie rady. [emoji8]
 
Dziewczyny powiedzcie mi proszę czy wiecie gdzie jest dobry prywatny szpital do porodu? Chodzi o cc i najlepiej, żeby było blisko na oddział neonatologiczny w razie czego. Rozważam podróż do Polski na poród a nie mam w Pl ubezpieczenia więc prywatnie i do tego jeszcze muszę mieć cc.

Miasto nie istotne. Dziękuje za wszystkie rady. [emoji8]
A czemu chcesz rodzic w PL?
 
A czemu chcesz rodzic w PL?
Jeszcze nie wiem, ale jak na razie nie bardzo chcą mi tutaj zrobić cesarke mimo iż miałam bardzo trudny pierwszy poród. Poza tym mam tak minimalne zaufanie do tych lekarzy, że się po prostu boję o życie swoje i swojego dziecka. Mam spotkanie za miesiąc i zobaczymy jaka będzie odpowiedź.
Jak będą mnie zwodzic to muszę się pakować i jechać do Polski bo innego wyjścia nie widzę [emoji44]
Tutaj cesarka kosztuje prywatnie ok 10 tys funtów i w obecnym momencie nie mogę sabie na taki luksus pozwolić.

I tak oto próbuje się przygotować na różne opcje...
 
Ostatnia edycja:
Jesli masz ubezpieczenie tam to mysle ze mozesz rodzic wszedzie a oni zapłacą tak jak dziewczyny z Pl jeżdżą do Niemiec na cesarki.
 
reklama
Do góry