reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczynki po prawie dwóch latach czekania w końcu mam ustalony termin drugiego transferu. Tak się cieszę bo wczoraj na wizytę szłam jak na ścięcie tak sie nakrecilam że endo nie urośnie.
Transfer w piątek.
@Akatombo @NataliaNNN betujemy razem[emoji4]
@nadziejamooja;)@jolancik @Laurka2019 @Baylee i inne dziewczęta mam nadzieje że i styczniowe transfery i te z lutego będą tak szczesliwe jak wrześniowe i dadzą 100% skuteczności.
Za Nas wszystkie ogromne[emoji110] [emoji110] [emoji110]
Czyli transfer w sobotę? Super!
U mnie dziś potwierdzone - w sobotę zabieram kropka :-) na wizycie ładne endo - 10 mam, no jak nie u mnie...kropek ma więc dobre warunki, oby chciał zostać.
 
reklama
Dla dziewczyn z Krakowa male info. GynC otwiera od lutego oddzial w Krakowie. Wszystkie zabiegi pewnie i tak zostana w Katowicach ale moze z wizytami bedzie jakos sensowniej.
 
Czyli transfer w sobotę? Super!
U mnie dziś potwierdzone - w sobotę zabieram kropka :-) na wizycie ładne endo - 10 mam, no jak nie u mnie...kropek ma więc dobre warunki, oby chciał zostać.
Ja mam transfer w piątek ale zarodeczek młodszy u mnie więc możemy betowac nawet tego samego dnia[emoji6]

Rzeczywiscie ładnie Ci endo podroslo - to musi być ten transfer Kochana[emoji110] [emoji110] [emoji110]
A u kogo będziesz miala transfer?
 
Czyli transfer w sobotę? Super!
U mnie dziś potwierdzone - w sobotę zabieram kropka :-) na wizycie ładne endo - 10 mam, no jak nie u mnie...kropek ma więc dobre warunki, oby chciał zostać.
Ale ten czas zasuwa. Super, że już kolejne podejście:) Trzymam kciuki!

Czytając chybcikiem, wydaje mi się, że teraz szykuje się troszkę transferów. Wszystkie transferowe dziewczyny chuch w kciuki i nie puszczam. Niech się dzieciątka pięknie rozwijają:yes:
 
Z moją córcią krwawiłam jak zażynane ciele a dziś ma 10 lat i jest piękną dziewczynką. Będzie dobrze.

Dziękuję za pocieszenie. Oby ze mną też tak było. Leżę i modlę się, żeby wszystko było wporzadku. Co my biedne kobiety przechodzimy , żeby przynajmniej mieć jedno dzieciatko. A inne matki wyrzucaja swoje dzieci lub morduja. Nigdy Noe zrozumiem , gdzie ta sprawiedliwość jest na tym świecie
 
Mnie się udał, za pieszym razem. Powodzenia [emoji177]
A jak się czułas przed transferem? Byłaś obolala po punkcji? I jak z hormonami było u Ciebie? Mocno były zawyzone? Przepraszam że mecze, ale stresuje się :( Sol miałyśmy w podobnym czasie chyba transfer, bo pamiętam że chyba razem betowalysmy, w sierpniu miałaś transfer?
 
reklama
Do góry