reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

@NataliaNNN jak to możliwe, że przy drugiej punkcji zapłodnili Ci aż 9 komórek? Słyszałam, że można maksymalnie 6 a dopiero od trzeciej stymulacji wszystkie pobrane. Gdzie się leczysz?
@nadziejamooja to wszytsko zależy jakie dokładnie masz wskazania do in vitro, jesli to już druga stylacja i są jakieś wskazania do zapłodnienia większej ilości komórek to można nawet jeśli nie ma sie określonego wieku
 
reklama
@Forget-me-not... Kochana , mocne [emoji110][emoji110][emoji110] za piątkowy transfer!!! Niech będzie szczęśliwy i przyniesie upragnione dwie grubaśne krechy na teście. Ja w piątek konsultacja przed transferem
Dziękuję, oby...
Tobie też czas szybko zleci i ani się obejrzysz i będziesz transferowac[emoji6]
 
Jasne. U mnie obyło sie bez operacji, 2 miesiące później miałam nieudany transfer kolejnego 3 dniowca, beta zero. Kolejny miesiąc później miałam transfer 2 blastek, jest ciąża - początkowo były bliźnięta, jedno serduszko przestało bić w 8/9 tygodniu, drugie bije całt czas, zaczynamy 15 tc :). Nie poddawaj się!
Gratuluję:-) A robiłaś jakieś dodatkowe badania czemu zarodki się nie przyjmowały? Zastanawiam się czy nie zrobić jakiś dodatkowe badania. Super że Ci się udało :-)
 
Z 15stu 11 było dojrzałych, 9 prawidłowo się zapłodniły i w czwartek transfer dwóch zarodków. To bardziej ja nalegałam zeby tym razem zrobić ze świeżaków, ostatnio 2 miesiące czekaliśmy z powodu hiperki. No i to było w maju, a mamy styczeń a ja dopiero mam drugą stymulację. Ahhh ten czas ucieka przez palcę :( Bolą jajniki tak że nie mogę się zgiąć po punkcji, normalnie do roboty chodzę i zaczelam już brać leki przygotywujące do transferu. Boje się, jestem zła na siebie itp. Dziewczyny czy którejś z Was udało się zajść w ciążę przy trans.świeżaka gdzie hormony szalały :( Forget-me-not. a Ty kiedy masz transfer?
Ja miałam 30 pęcherzy i nie było mowy o transferze ale dr powiedział żebym sie nie martwiła bo z mrożonek sa większe szanse wiec jak wróciłam to odrazu zaczęłam szukac informacji i faktycznie sa juz badania ze na swierzakach mamy 40% szans a przy mrożonkach 60% to mega różnica wiec lepiej odczekać miesiac czy dwa zeby organizm odpoczął nie dość ze nie ryzykujesz zdrowia to jeszcze szanse większe na ciąże :-)
 
@nadziejamooja to wszytsko zależy jakie dokładnie masz wskazania do in vitro, jesli to już druga stylacja i są jakieś wskazania do zapłodnienia większej ilości komórek to można nawet jeśli nie ma sie określonego wieku
To prawda mozna juz przy pierwszej jesli dr zdecyduje ze sa ku temu wskazania
 
Dziękuję, oby...
Tobie też czas szybko zleci i ani się obejrzysz i będziesz transferowac
emoji6.png
Ja juz ostatniego dnia stymulacji mialam powiedziane ze transfer odroczony i juz zastrzyk wyzwalajacy dostalam diphereline a nie ovitrelle lub pregnyl i to juz wykluczalo transfer ale za to mniejsze ryzyko hiperki. Dostalam jeszcze przez 10 dni dostinex, orgametril i fraxiparine.

15 pecherzykow to sporo a i pewnie tych mniejszych troche ale to różnie bywa.
A kontaktowalas się z lekarzem? Co on na to? I czy masz jakies info o zarodeczkach?
Najważniejsze kochana żeby piekne zarodeczki byly. W razie ryzyka hiperki lepiej odroczyc transfer chociaż wiem ze nie lubimy czekac. Trzymam kciuki zeby wszystko dobrze poszlo bo myslalam ze bedziemy razem betowaly.
@Aga707 wysłałam Ci priva
 
@NataliaNNN jak to możliwe, że przy drugiej punkcji zapłodnili Ci aż 9 komórek? Słyszałam, że można maksymalnie 6 a dopiero od trzeciej stymulacji wszystkie pobrane. Gdzie się leczysz?
Bardzo słabe wyniki męża + przy pierwszej powstały tylko dwa zarodki. To wszystko zależy tak naprawdę od lekarza prowadzącego, ja jestem w Bocianie
 
reklama
Wyszłam ze szpitala na własne żądanie, bo pytam ich czy zrobią mi dzis jakieś badania oni , że nie ...dawali mi tylko nospe.
Krwawienie ustapilo , bolu brzucha też nie miałam. A jutro mam wizytę w klinice Novum. W szpitalu powiedzieli mi, że usg zrobią mi jutro dopiero przy wypisie, wiec bez sensu było leżeć w szpitalu.
Z moją córcią krwawiłam jak zażynane ciele a dziś ma 10 lat i jest piękną dziewczynką. Będzie dobrze.
 
Do góry