reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

dziewczyny u mnie jutro punkcja proszę o kciuki, a w poniedziałek transfer ......ale mam stracha, czy się zapłodnią czy przeżyją do 5 doby i w ogóle czy zakończy się to wszystko szczęśliwie, myślę pozytywnie.
trzymam kciuki za wszystkie szczęśliwe transfery
Kochana my tu wszystkie takie strachliwe i zeschizowane[emoji6]
Myśl pozytywnie a my mocno sciskamy kciuki[emoji110] [emoji110] [emoji110]
Powodzenia
 
reklama
Ja juz ostatniego dnia stymulacji mialam powiedziane ze transfer odroczony i juz zastrzyk wyzwalajacy dostalam diphereline a nie ovitrelle lub pregnyl i to juz wykluczalo transfer ale za to mniejsze ryzyko hiperki. Dostalam jeszcze przez 10 dni dostinex, orgametril i fraxiparine.

15 pecherzykow to sporo a i pewnie tych mniejszych troche ale to różnie bywa.
A kontaktowalas się z lekarzem? Co on na to? I czy masz jakies info o zarodeczkach?
Najważniejsze kochana żeby piekne zarodeczki byly. W razie ryzyka hiperki lepiej odroczyc transfer chociaż wiem ze nie lubimy czekac. Trzymam kciuki zeby wszystko dobrze poszlo bo myslalam ze bedziemy razem betowaly.
Z 15stu 11 było dojrzałych, 9 prawidłowo się zapłodniły i w czwartek transfer dwóch zarodków. To bardziej ja nalegałam zeby tym razem zrobić ze świeżaków, ostatnio 2 miesiące czekaliśmy z powodu hiperki. No i to było w maju, a mamy styczeń a ja dopiero mam drugą stymulację. Ahhh ten czas ucieka przez palcę :( Bolą jajniki tak że nie mogę się zgiąć po punkcji, normalnie do roboty chodzę i zaczelam już brać leki przygotywujące do transferu. Boje się, jestem zła na siebie itp. Dziewczyny czy którejś z Was udało się zajść w ciążę przy trans.świeżaka gdzie hormony szalały :( Forget-me-not. a Ty kiedy masz transfer?
 
Z 15stu 11 było dojrzałych, 9 prawidłowo się zapłodniły i w czwartek transfer dwóch zarodków. To bardziej ja nalegałam zeby tym razem zrobić ze świeżaków, ostatnio 2 miesiące czekaliśmy z powodu hiperki. No i to było w maju, a mamy styczeń a ja dopiero mam drugą stymulację. Ahhh ten czas ucieka przez palcę :( Bolą jajniki tak że nie mogę się zgiąć po punkcji, normalnie do roboty chodzę i zaczelam już brać leki przygotywujące do transferu. Boje się, jestem zła na siebie itp. Dziewczyny czy którejś z Was udało się zajść w ciążę przy trans.świeżaka gdzie hormony szalały :( Forget-me-not. a Ty kiedy masz transfer?
Ja mam transfer w piatek i czekalam na niego prawie dwa lata bo ciągle coś więc wiem co czujesz kochana.
 
Na pewno jest Ci ciężko. To samo przechodziłam 9 stycznia i wiem że widok krwi przyprawia prawie o zawał. Leż dużo, nie rób gwałtownych ruchów mi pomogło i krwawienie się uspokoiło. A jak zaczęłam więcej chodzić itd to plamienie znowu wróciło. Trzymaj się


Wyszłam ze szpitala na własne żądanie, bo pytam ich czy zrobią mi dzis jakieś badania oni , że nie ...dawali mi tylko nospe.
Krwawienie ustapilo , bolu brzucha też nie miałam. A jutro mam wizytę w klinice Novum. W szpitalu powiedzieli mi, że usg zrobią mi jutro dopiero przy wypisie, wiec bez sensu było leżeć w szpitalu.
 
Wyszłam ze szpitala na własne żądanie, bo pytam ich czy zrobią mi dzis jakieś badania oni , że nie ...dawali mi tylko nospe.
Krwawienie ustapilo , bolu brzucha też nie miałam. A jutro mam wizytę w klinice Novum. W szpitalu powiedzieli mi, że usg zrobią mi jutro dopiero przy wypisie, wiec bez sensu było leżeć w szpitalu.
Moja lekarka powiedziała że w szpitalu raczej nic nie zrobią bo nospe, magnez, lutinus i papaweryne mogę brać sobie w domu więc nie chciałam do szpitala. Tak jak pisałam wcześniej dużo odpoczywaj, pij wodę i leż a krwiak się wchłonie. U mnie kilka dni był spokój a teraz znowu plamie. Też mam jutro wizytę i mam nadzieję że idzie ku dobremu. Wiem że jest strach, rozpacz i złość tak jak u mnie dzisiaj. Jednak pamiętaj musi być dobrze i trzeba w to wierzyć.
 
Hej Laski,
@motylek24 cieszę się Kochana, że się odezwałaś, mam nadzieję, że przetrzymacie chociaż do 30 tc. :*
@Mieciu85 @Elessi @Kurcia @NataliaNNN @Biedroneczka83 @sssurykatka i inne Dziewczyny, pozwalam sobie Was wywołać, bo chociaż staram się przeanalizować forum, to doopa zbita z tego wychodzi. Kręgosłup mi żyć nie daje, więc nie daję rady siedzieć przed kompem a ciężko czyta mi się forum na telefonie. Ponadto kalendarz mogę uzupełniać tylko na laptopie. Niedługo przekazuję kalendarz, ale on strasznie bidny przez to, że coraz rzadziej wchodzę na forum. Bądźcie tak dobre i dajcie znać, jak u Was z wizytami, transferami, stymulacjami itd. :)
Widziałam, że @Akatombo będziesz miała transfer w przyszłą sobotę zapewne, pozwoliłam sobie wpisać to w kalendarz. :)
Miłego dnia. :*
@Justin87 hejka! Ja
Hej Laski,
@motylek24 cieszę się Kochana, że się odezwałaś, mam nadzieję, że przetrzymacie chociaż do 30 tc. :*
@Mieciu85 @Elessi @Kurcia @NataliaNNN @Biedroneczka83 @sssurykatka i inne Dziewczyny, pozwalam sobie Was wywołać, bo chociaż staram się przeanalizować forum, to doopa zbita z tego wychodzi. Kręgosłup mi żyć nie daje, więc nie daję rady siedzieć przed kompem a ciężko czyta mi się forum na telefonie. Ponadto kalendarz mogę uzupełniać tylko na laptopie. Niedługo przekazuję kalendarz, ale on strasznie bidny przez to, że coraz rzadziej wchodzę na forum. Bądźcie tak dobre i dajcie znać, jak u Was z wizytami, transferami, stymulacjami itd. :)
Widziałam, że @Akatombo będziesz miała transfer w przyszłą sobotę zapewne, pozwoliłam sobie wpisać to w kalendarz. :)
Miłego dnia. :*
@Justin87 Hejka! Ja 18 stycznia konsultacja przed transferem
 
Dziewczynki po prawie dwóch latach czekania w końcu mam ustalony termin drugiego transferu. Tak się cieszę bo wczoraj na wizytę szłam jak na ścięcie tak sie nakrecilam że endo nie urośnie.
Transfer w piątek.
@Akatombo @NataliaNNN betujemy razem[emoji4]
@nadziejamooja;)@jolancik @Laurka2019 @Baylee i inne dziewczęta mam nadzieje że i styczniowe transfery i te z lutego będą tak szczesliwe jak wrześniowe i dadzą 100% skuteczności.
Za Nas wszystkie ogromne[emoji110] [emoji110] [emoji110]
@Forget-me-not... Kochana , mocne ✊✊✊ za piątkowy transfer!!! Niech będzie szczęśliwy i przyniesie upragnione dwie grubaśne krechy na teście. Ja w piątek konsultacja przed transferem
 
Próbowałaś jeszcze ivf po tych wydarzeniach?
Jasne. U mnie obyło sie bez operacji, 2 miesiące później miałam nieudany transfer kolejnego 3 dniowca, beta zero. Kolejny miesiąc później miałam transfer 2 blastek, jest ciąża - początkowo były bliźnięta, jedno serduszko przestało bić w 8/9 tygodniu, drugie bije całt czas, zaczynamy 15 tc :). Nie poddawaj się!
 
reklama
Z 15stu 11 było dojrzałych, 9 prawidłowo się zapłodniły i w czwartek transfer dwóch zarodków. To bardziej ja nalegałam zeby tym razem zrobić ze świeżaków, ostatnio 2 miesiące czekaliśmy z powodu hiperki. No i to było w maju, a mamy styczeń a ja dopiero mam drugą stymulację. Ahhh ten czas ucieka przez palcę :( Bolą jajniki tak że nie mogę się zgiąć po punkcji, normalnie do roboty chodzę i zaczelam już brać leki przygotywujące do transferu. Boje się, jestem zła na siebie itp. Dziewczyny czy którejś z Was udało się zajść w ciążę przy trans.świeżaka gdzie hormony szalały :( Forget-me-not. a Ty kiedy masz transfer?
@NataliaNNN jak to możliwe, że przy drugiej punkcji zapłodnili Ci aż 9 komórek? Słyszałam, że można maksymalnie 6 a dopiero od trzeciej stymulacji wszystkie pobrane. Gdzie się leczysz?
 
Do góry