reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
@Sol kawał chłopiska już :) piękne wiadomości!
@sssurykatka zdróweczka :*
@dreamscometrue wszystkiego najlepszego dla Zosieńki :* :)

Nam mówił embriolog, że często te blastki które są silniejsze i się szybciej rozwijają to dziewczynki a te lebiuchy to często chłopaki. U nas się sprawdziło ale czy to rzeczywiście prawda czy raczej przypadek to nie mam pojęcia :)
a ja w internetach czytałam dokładnie odwrotne informacje - haha ;)
 
Hej,
dziewczyny po immunosupresji pomóżcie plis:)
We wtorek 14 i ostatni dzień immunosupresji. Czy po jej zakończeniu mam przerwę w braniu encortonu?Wygląda na to,że według rozpiski od wujka Jarka encorton znowu zyczynam brać dopiero w 10 dc z crio transferem. Czy to nie za późno?Jakie u Was były zalecenia w tym temacie? Poniżej moja rozpiska leków do crio

Jak najbardziej jest ok, robisz przerwę z encortonem. Ja też po 14 dniach przerwa, potem encorton od 10dc i dzidzia w brzuszku, mamy już 28 tydzień :)
Słuchaj Wujka Jarka, wie chłop co robi!!!
 
reklama
Do góry