reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ja miałam dziś wizytę dziewczynki. 24+2. Wszystko ok, szyjka zamknięta i długa. Malutki się przekręcil znowu i jest nóżkami do dołu. Waży już 700g. Wszystko w jak najlepszym porządku.

@sssurykatka moj polip się prawie całkiem schował! Tego Ci również życzę kochana bo trochę jest z nim spokoju!
Ale żeby nie było nudno to ja się nabawilam urazu spojenia łonowego. Boli mnie jak cholera w niektórych pozycjach. Miejmy nadzieję, że nie rozejdzie się bardziej.
Wspaniałe wieści malutki już pokaźnych rozmiarów. Moja obróciła się w 32 tc i póki co też dalej nóżkami do przodu.
 
Ooo super wiadomość. Może i mój się schowa. Na razie tfu tfu z nim spokój, tylko od wczoraj mam wirusa, rzygam i gorączkuję... mam nadzieję, że odpuści. Współczuję spojenia, oszczędzaj się !
700 g to już kawał chłopa ;)
No to super. A wirusowi się nie daj. Przegon go jak się da!
 
Bo ja kochana w krzakach siedzę, rzadko zajrzę i czytam pobieżnie bo nie ma czasu. Fizycznie już lepiej, psychicznie też sobie radzę, maluchy dają mi siłę. Co u Ciebie?
Ja rzadko zaglądam. Wróciłam do pracy (lekko nie jest). Zosia wczoraj skończyła rok [emoji3526] nie mogę narzekać, jesteśmy szczęśliwi
 
Raczej to nic nie da bo zgodnie z tym co mu powiesz na wizycie ustala jakie badania konkretnia zrobic do danego przypadku.
Domyslam się,a miałaś może jakies padania
Mam jutro drugi transfer. Cxy któras z Was też ma niedługo?
Mam nadzieję ze tym razem żadne przeziębienie Cie nie dopadlo i czujesz sie lepiej niz przy poprzednim transferze.
Będę trzymać jutro za ciebie ✊✊✊✊

O której masz być w klinice?
 
Dziewczyny czy któraś z problemem z bardzo słabym nasieniem ma córeczkę? Ostatnio słyszałam, ze jak plemniki marne to te męskie są mocniejsze i wtedy się rodzą chłopcy. Nie wiem czy to mit? A zastanawia mnie to bo u nas teraz chłopiec a mamy jeszcze 2 mrozaki:)
Ee mit. Mamy córkę a problemem męska niepłodność była. I to był jedyny zarodek, który przetrwał.
 
Ee mit. Mamy córkę a problemem męska niepłodność była. I to był jedyny zarodek, który przetrwał.
Nam mówił embriolog, że często te blastki które są silniejsze i się szybciej rozwijają to dziewczynki a te lebiuchy to często chłopaki. U nas się sprawdziło ale czy to rzeczywiście prawda czy raczej przypadek to nie mam pojęcia :)
 
reklama
Hej,
dziewczyny po immunosupresji pomóżcie plis:)
We wtorek 14 i ostatni dzień immunosupresji. Czy po jej zakończeniu mam przerwę w braniu encortonu?Wygląda na to,że według rozpiski od wujka Jarka encorton znowu zyczynam brać dopiero w 10 dc z crio transferem. Czy to nie za późno?Jakie u Was były zalecenia w tym temacie? Poniżej moja rozpiska leków do crio
Ewa ja mam wziąć 15 tego i 16 tego dnia leczenia po 2,5 mg i odstawić. Później też od 10 DC z crio po 10 mg ;)
 
Do góry