reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Jeju Anetka przykro mi, że tak wyszło ale super, że zaszłas naturalnie :)
Teraz jak na luzie tak będzie dalej to zaraz szybko zostaniesz znowu mamusia.
Piękne chwile przed Tobą mimo, że pytanie teraz ciężko...
. A jak maluchy?
[emoji8]
Maluchy przede wszystkim rozrabiaja [emoji23] i na szczęście uwielbiają się przytulać....kocham ich nad życie ale jakby mogło być inaczej [emoji9]
 
Dziewczyny z Warszawy , albo leczące się w Novum. Gdzie kupujecie leki do stymulacji i te do transferu? W aptece Novum? Możecie mi podpowiedzieć gdzie najtaniej?? Powoli już myślę, bo jakby czasem stał się cud i za tydzień podczas wizyty okaże się że TSH ok, cytologia ok i nie zrobił się żaden torbiel ( chociaż się nie nastawiam..;) )..to zaczynamy , a że mam ponad 200 km do Wa-wy, to już będę musiała od razu kupić leki.
Ja czesciowo kupowalam przy Novum a czesciowo w aptece przy uĺ Namyslowskiej (z polecenia dziewczyn tu na forum)
I np Gonal 450j przy novum kosztowal 570zl a na Namyslowskiej placilam 400zl wiec jest różnica.
 
Ja czesciowo kupowalam przy Novum a czesciowo w aptece przy uĺ Namyslowskiej (z polecenia dziewczyn tu na forum)
I np Gonal 450j przy novum kosztowal 570zl a na Namyslowskiej placilam 400zl wiec jest różnica.[/QUOTE
]Ooo to duża roznica. Dasz mi konkretne namiary na tą aptekę? Co kupowałas w Novum a co w tej drugiej? Musiałaś mieć kilka recept? Ta cena to z refundacja czy bez?
 
Ja czesciowo kupowalam przy Novum a czesciowo w aptece przy uĺ Namyslowskiej (z polecenia dziewczyn tu na forum)
I np Gonal 450j przy novum kosztowal 570zl a na Namyslowskiej placilam 400zl wiec jest różnica.
Ooo to duża roznica. Dasz mi konkretne namiary na tą aptekę? Co kupowałas w Novum a co w tej drugiej? Musiałaś mieć kilka recept? Ta cena to z refundacja czy bez?
 
Ooo to duża roznica. Dasz mi konkretne namiary na tą aptekę? Co kupowałas w Novum a co w tej drugiej? Musiałaś mieć kilka recept? Ta cena to z refundacja czy bez?
Apteka calodobowa przy Namyslowskiej. Ul Stefana Starzyńskiego 10. W necie znajdziesz jak dojechac i tel gdybys chciala porównać ceny.
To jest Praga Północ.
To jest cena bez refundacji bo ja nie mam ubezpieczenia w Polsce.
Kupowalam tam tylko 2 opakowania gonalu. Później dostalam od dr menopur bo zostalo jakiejs dziewczynie niewykorzystane[emoji6] i już po inne leki nie chcialo mi sie jechac na Namyslowska wiec kupowalam przy Novum.
 
Nie leczysz się na nadczynność albo niedoczynność tarczycy? Jakie masz wyniki TSH, ft4i ft3-? Ja ostatnio robiłam badania i anty TPO wyszło mi 186....byłam przerażona, zapytałam Endo, zapewniła, że nie ma to wpływu na powodzenie in vitro , stymulacji, ilości pęcherzyków,, ich jakości i, rozwoju w zapłodnienia o ile bierze się leki. Podwyższone ATPO świadczą o chorobie autoimmunologiczne.
Wczoraj przypadkowo natknelam się na swoje stare wyniki z maja i ATG 136 (norma do 60) ATPO 223,8 (norma do 60), tylko tego wyniki mam. Najgorzej że ja pokazywalam je w klinice niepłodności a lekarz widocznie nie wylapal tego albo się nie zna :( najgorzej że jutro mam mieć punkcje w czwartek transfer, a z leków mam tylko od 11dni encorton (10mg), bo w poprzedniej procedurze zarodek się nie rozwinął i było puste jajo. Jestem załamana, dziewczyny jak myślicie co teraz powinnam robić :(
 
Apteka calodobowa przy Namyslowskiej. Ul Stefana Starzyńskiego 10. W necie znajdziesz jak dojechac i tel gdybys chciala porównać ceny.
To jest Praga Północ.
To jest cena bez refundacji bo ja nie mam ubezpieczenia w Polsce.
Kupowalam tam tylko 2 opakowania gonalu. Później dostalam od dr menopur bo zostalo jakiejs dziewczynie niewykorzystane[emoji6] i już po inne leki nie chcialo mi sie jechac na Namyslowska wiec kupowalam przy Novum.
Dziękuję Ci bardzo za info:)
 
reklama
Wczoraj przypadkowo natknelam się na swoje stare wyniki z maja i ATG 136 (norma do 60) ATPO 223,8 (norma do 60), tylko tego wyniki mam. Najgorzej że ja pokazywalam je w klinice niepłodności a lekarz widocznie nie wylapal tego albo się nie zna :( najgorzej że jutro mam mieć punkcje w czwartek transfer, a z leków mam tylko od 11dni encorton (10mg), bo w poprzedniej procedurze zarodek się nie rozwinął i było puste jajo. Jestem załamana, dziewczyny jak myślicie co teraz powinnam robić :(
Encorton to ok. Ale nie robiłaś nigdy TSH?
 
Do góry