reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziendoberek :)
Samych dobrych wieści na wizytach!

Kto jest teraz w kolejce do bety? Ktoś dziala z krzakow? :D

U mnie stosunkowo dobrze. Noc bez bolu, plamie jeszcze ale nieduzo wiec mam nadzieje ze to koncowka. Spasmolina oczywiscie w uzyciu, przepisali tez relanium wiec grecznie lykam.

Milego dnia :)
Uff to dobrze. Ciesze sie ze sie uspokoiło.
 
reklama
Dziewczyny ogarniam sie na dzisiejszą wizyte w klinice i tak się boje ze juz biegam do wc z nerwow, a wizyta dopiero o 15. Cala noc sie ze mnie lał okres ze pozalewalam lozko. A u lekarza nim usiade na ta koze to pewnie zrobie sciezke. Masakra. A co nedzie na kolejnych wizytach jesli mnie ta tak stresuje?
 
Dziendoberek :)
Samych dobrych wieści na wizytach!

Kto jest teraz w kolejce do bety? Ktoś dziala z krzakow? :D

U mnie stosunkowo dobrze. Noc bez bolu, plamie jeszcze ale nieduzo wiec mam nadzieje ze to koncowka. Spasmolina oczywiscie w uzyciu, przepisali tez relanium wiec grecznie lykam.

Milego dnia :)

Good girl [emoji6] łykaj grzecznie i żyj teraz na mocno zwolnionych obrotach.
Żeby szybko minął Ci ten tydzień,bo wiemy wszystkie jaka to nerwówka.
 
Dziendoberek :)
Samych dobrych wieści na wizytach!

Kto jest teraz w kolejce do bety? Ktoś dziala z krzakow? :D

U mnie stosunkowo dobrze. Noc bez bolu, plamie jeszcze ale nieduzo wiec mam nadzieje ze to koncowka. Spasmolina oczywiscie w uzyciu, przepisali tez relanium wiec grecznie lykam.


Milego dnia :)


Asiu całe szczęscie,że krwawienie minęło. Teraz po tej burzy czekamy na piękne słońce i tylko słodkie wieści

Za dwa waleczne serca❤❤✊✊✊

Dziewczyny ogarniam sie na dzisiejszą wizyte w klinice i tak się boje zz biegam do wc z nerwow, a wizyta dopiero o 15. Cala noc sie ze mnie lał okres ze pozalewalam lozko. A u lekarza nim usiade na ta koze to pewnie zrobie sciezke. Masakra. A co nedzie na kolejnych wizytach jesli mnie ta tak stresuje?

Powodzenia na wizycie✊ @ nie ma co się przejmować, dla ginekologów widok normalny niczym krwawa mary Z każdą wizytą stres będzie mniejszy!
 
Dziendoberek :)
Samych dobrych wieści na wizytach!

Kto jest teraz w kolejce do bety? Ktoś dziala z krzakow? :D

U mnie stosunkowo dobrze. Noc bez bolu, plamie jeszcze ale nieduzo wiec mam nadzieje ze to koncowka. Spasmolina oczywiscie w uzyciu, przepisali tez relanium wiec grecznie lykam.

Milego dnia :)

Asiunia tak dobrze, ze sie to uspokoilo, dbaj o siebie. Dobrze, ze mogliscie od razu tak szybko zareagowac z tymi lekami. A moze warto byloby jescze Pasnikowi zrobic sprawozdanie i sie poradzic czy cos po drodze jeszcze trzeba? [emoji8]
 
@dżoasia nie, to czwarty taki uparty.

@Justyska13 kochana też byłam na wizycie w trakcie miesiączki i wiem co czujesz. Trzymam kciuki [emoji110][emoji110] koniecznie daj znać co po wizycie.
Emocje chyba zawsze będą duże. Ja pewnie będę po ścianach chodziła przed swoją [emoji85][emoji23]
 
Dziendoberek :)
Samych dobrych wieści na wizytach!

Kto jest teraz w kolejce do bety? Ktoś dziala z krzakow? :D

U mnie stosunkowo dobrze. Noc bez bolu, plamie jeszcze ale nieduzo wiec mam nadzieje ze to koncowka. Spasmolina oczywiscie w uzyciu, przepisali tez relanium wiec grecznie lykam.
No i git. Ciekawe co to było, może jednak coś w szyjce siedziało... Zresztą, najważniejsze, że się uspokaja i teraz niech maluchy rosną bez stresu. A powiedzieli Ci co widać na USG oprócz pikaweczek? Coś pomierzyli?;) Tak czy inaczej profilaktycznie kciuków nie puszczam!:)

Milego dnia :)
Dziewczyny ogarniam sie na dzisiejszą wizyte w klinice i tak się boje ze juz biegam do wc z nerwow, a wizyta dopiero o 15. Cala noc sie ze mnie lał okres ze pozalewalam lozko. A u lekarza nim usiade na ta koze to pewnie zrobie sciezke. Masakra. A co nedzie na kolejnych wizytach jesli mnie ta tak stresuje?
Miałam kiedyś to samo z miesiączką. Okazało się, że dla lekarza to standard i dziwił się, że się stresuje;) Serio, idź na luzie. I dawaj znać później.
 
Łeee, a co to mi wpis wcięło... No nic, to teraz krótko. @dżoasia super, że już się uspokaja. Ciekawe co to było... Może jednak coś w szyjce... Ale, najważniejsze, że jest dobrze i tego się trzymamy:) A oprócz pikaweczek maluszków widziałaś coś więcej? Coś mierzyli? Tak czy inaczej, ja kciuków profilaktycznie nie puszczam!
 
A mogłabyś mi przybliżyć skąd ta opinia ? Czemu mam omijać ? :)
Byłam pacjentka artemidy i z własnego doświadczenia oraz podejścia do kobiety to stwierdzam. Bociana akurat odradził mi mój lekarz więc mu wierzę. Po za tym paru znajomych tam się leczy i widzimy duża różnice w schemacie leczenia. Wizyty są szybkie, nawet bardzo że nie zdarzysz zapytać co i jak do końca. Teraz jestem pacjentka kriobanku. Czuję się tam przede wszystkim bezpiecznie i to co jest robione zalecane ma ręce i nogi.
 
reklama
Dziendoberek :)
Samych dobrych wieści na wizytach!

Kto jest teraz w kolejce do bety? Ktoś dziala z krzakow? :D

U mnie stosunkowo dobrze. Noc bez bolu, plamie jeszcze ale nieduzo wiec mam nadzieje ze to koncowka. Spasmolina oczywiscie w uzyciu, przepisali tez relanium wiec grecznie lykam.

Milego dnia :)
Asiu tak myślałam o tobie
Dobrze ,ze już się trochę uspokaja twoja sytuacja
Tym razem to i ja będę dzialac za krzaczorow bo jak zawsze coś ujawnię to mi się nigdy nie udaje ❤️❤️
 
Do góry