reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Kochana jak się ma nie udać to tylko tam...wcześniej nie ma co rezygnować. póki co chyba najlepiej radza sobie z tymi nie oczywistymi przypadkami.
Malgorzata R-M bedzie rekomendacja jak się jej tam uda;)

Dziwne uczucia mnie ogarnely po wczorajszej wizycie i jakos chlodno podchodze do kolejnej stymulacji, nie wiem czy fakt ze juz po pierwszej lekarz zaczal mowic o KD czy jeszcze skutki pierwszej psychicznie odczuwam...

Wiem,ze bez walki nic samo nie przyjdzie,ale świadomość,ze jednak chęci i starania mogą nie wystarczyć podcina skrzydła.
Mysle o dzoasi, motylku i zastanawiam sie dlaczego nie moze byc dobrze,spokojnie skoro jest serduszko,po co tyle nerwow i cierpienia i niepewności,az sie nie chce myśleć o tym co one teraz czuja. Ciagla gonitwa mysli co bedzie jutro.

Jestem myslami z nimi i pomodle sie za nie później,bo ich walka musi zostać wynagrodzona, gorąco bym tego dla nich chciała.

Boże miej ich w swojej opiece.
 
reklama
Ja

Nie mialam jeszcze stymulacji ale dziewczyny czasem pisaly i pokazywały zdj z siniakami, ale to chyba roznie bywa. Nie wiem. Jak to wogole jeatem przerazona tym ze mam sobie sama dawac zastrzyki.
Mi wszystkie zastrzyki robił mąż. Choć z początku mówił że on nie da rady, ale wystarczyło że obejrzał w necie filmik instruktażowy i robił tak że siniaków nie miałam ;)
 
@dżoasia myslami z Toba i maluszkami! Wracajac z pracy mowie zajrze co Asi bo pamietalam ze dzis podgladanie i kurde od tylu czytam i mowie o nie cos nie tak... Ale widze sa serduszka! Bedzie dobrze! Wierze ze to Twoj czas!
 
Mi wszystkie zastrzyki robił mąż. Choć z początku mówił że on nie da rady, ale wystarczyło że obejrzał w necie filmik instruktażowy i robił tak że siniaków nie miałam ;)
@Justyska13 Kochane mi tez zastrzyki do stymulacji robil maz.. Ja jakos tak mam ze nie lubie igiel i krwi odwracam glowe i tez nie bylo siniakow:) dopiero pozniej po transferze po neoparin jak mialam krew rozrzedzona to pojawialy sie delikatne siniaki. Takze zalezy jakie masz cialo:) ja stymulacje dobrze wspominam ale sama punkcje i tuz po.. Zawsze zle znosze:( zawsze tj 2 razy dla jasnosci;)
 
@Justyska13 Kochane mi tez zastrzyki do stymulacji robil maz.. Ja jakos tak mam ze nie lubie igiel i krwi odwracam glowe i tez nie bylo siniakow:) dopiero pozniej po transferze po neoparin jak mialam krew rozrzedzona to pojawialy sie delikatne siniaki. Takze zalezy jakie masz cialo:) ja stymulacje dobrze wspominam ale sama punkcje i tuz po.. Zawsze zle znosze:( zawsze tj 2 razy dla jasnosci;)
U mnie to roznie z siniakami po zastrzykach czy pobpobraniu krwi. Jak mialam problem z kręgosłupem to mialam 3 zastrzyki dziennie w tylek to spoko pielęgniarki nie zrobilu siniakow nawet slabo bylo widac miejsca gdzie dawały. Za to przy pobraniu krwi to różnie. Ostatnio to ciągle mam siniaki zrobione. A dzis to już makabra. No ale gdyby tylko takie byly problemy to spoko. Przy ivf kazda z nas wie ze sa inne zmartwienia a siniaki zejdą. Hmm moze i maz da rade ha ;) czas pokaże
 
Dziewczyny jest pozna pora, spac nie moge tak jak nie jedna z nas...motylek i dzoasia siedzą mi w głowie... ostatnio jesna z was napisala ze Pan Bog zsyla na nas tyle nieszczescia ile jestesmy w stanie udźwignąć... a one??? Ile jeszcze musza dzwigac ten kamien pod gore? Jak dlugo beda wystawiane na probe? Modle sie by w końcu te ciemne chmury odeszly a wyszlo piekne slonce!
Motylku... dzoasiu ♥♥♥♥
 
reklama
Do góry