reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny z endometrioza. Przepraszam nie zapamiętałam nickow a nie chce mi sie cofac.
Ja mam endomende III stopnia. 3 stymulacje, 4 transfery za mna.
Pytalam lekarza wiele razy o Vissane na wyhamowanie endomendy. Mowil ze nie ma sensu.
Endomenda oslabia komorki przez co moga byc niepowodzenia przy transferach. Np ja przebadalam sie immunologicznie u Pasnika od stop do glow. Wszystko ze mna ok. A na 4 transfery (w tym jeden dwoch zarodkow) tylko jeden dal pozytywna bete a pozniej i tak sie skonczylo pustym jajem. Takze walcze dalej.
Kurciu ja mam endometriozę otrzewnową stwierdzoną po laparoskopii w listopadzie 2017, jak poszłam na wizytę kontrolną po operacji lekarz zapisał mi visanne na wyciszenie i brałam 3 miesiące. Taka sztuczna menopauza bo nie miałam @ przez 3 miesiące. Potem były starania naturalne, stymulacja. Ale między czasie okazało się że u męża z wynikami kiepsko.
 
Dawaj odrazu znaka co i jak
Ok dam znac. Ty też daj znać jak tylko zadzwonią. Jak na razie to siniak na pół dołka łokciowego i wyskoczyła ogromna góla w dołku która boli (krew poszła poza żyłę i przyblokowało) wiec muszę robić okłady. Ale to nic w porównaniu do tych siniaków króre sa na brzuchu po zastrzykach do stymulacji, tak jak dziewczyny pokazywały.
 
Hej dziewczyny. Mam pytanie czy jest możliwość znalezienia aktualnego rankingu najlepszych klinik w Polsce ? Jak tak to proszę o pomoc. Z mężem podchodziliśmy już 2 razy do transferu jednak nic z tego nie wynikło, z resztą klinika, w której obecnie jesteśmy totalnie nam nie odpowiada. Nie chodzi o to że mamy wygórowane wymagania, jednak wszystko odbywało się taśmowo zero empatii nie mówiąc już o zrobieniu większej ilości badań w celu sprawdzenia czemu się nie udało kolejny raz. Podjęliśmy więc z mężem decyzje o zmianie kliniki, no i tu rodzi się problem ;) bo chcielibyśmy trafić w dobre ręce a nie działać po omacku. Słyszałam, że w Białymstoku jest dobra klinika tylko teraz pytanie, która bo nigdzie nie mogę doszukać się informacji. Z góry dziękuję za pomoc i życzę wszystkim wytrwałości w tej nierównej walce o marzenia :)
 
Hej dziewczyny. Mam pytanie czy jest możliwość znalezienia aktualnego rankingu najlepszych klinik w Polsce ? Jak tak to proszę o pomoc. Z mężem podchodziliśmy już 2 razy do transferu jednak nic z tego nie wynikło, z resztą klinika, w której obecnie jesteśmy totalnie nam nie odpowiada. Nie chodzi o to że mamy wygórowane wymagania, jednak wszystko odbywało się taśmowo zero empatii nie mówiąc już o zrobieniu większej ilości badań w celu sprawdzenia czemu się nie udało kolejny raz. Podjęliśmy więc z mężem decyzje o zmianie kliniki, no i tu rodzi się problem ;) bo chcielibyśmy trafić w dobre ręce a nie działać po omacku. Słyszałam, że w Białymstoku jest dobra klinika tylko teraz pytanie, która bo nigdzie nie mogę doszukać się informacji. Z góry dziękuję za pomoc i życzę wszystkim wytrwałości w tej nierównej walce o marzenia :)
Sama szukalam takich badan ale nie znalazlam invicta sie oglasza ze sa numerem 1 ale to na podstawie chyba starych badan
 
dziewczyny czy próbny transfer robią w każdej klinice czy nie?
Ja miałam i całe szczęście bo u mnie był problem. Lekarz nie mógł się przedostać do macicy, nawet podczas punkcji gdy byłam znieczulona też się nie udało, więc transfer miałam odwołany. Dopiero w następnym cyklu podczas miesiączki jak ten kanał szyjki macicy był otwarty w końcu się udało chociaż ból okropny ale do wytrzymania.
 
W większości przypadków transfer przebiega bez żadnych problemów, ale czasem sie zdarza że jest problem z wprowadzeniem cewnika (moze byc ostry kąt miedzy szyjka a macica). A trudny transfer zmniejsza szanse powodzenia.
Nie zaszkodzi sprawdzić[emoji6]
O właśnie! Tak jak piszesz - ostry kąt. Mój lekarz zapisał sobie że mam tyłozgięcie i musi kierować się na godzinę 8. Na kolejnej wizycie nie było problemu.
 
reklama
Do góry