reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Hej dziewczyny! Ja już po punkcji. Pobrano 7 komórek, teraz tylko żeby się dobrze zaplodniły i żeby zostało jak najwięcej i dobrej jakości [emoji110][emoji110][emoji110]
Już bym chciała zabrać jednego do brzuszka Mamusi :)
[emoji110] [emoji110] [emoji110] za piękne zarodeczki.
Do soboty czas szybko zleci i zabierzesz maluszka.
 
Ja mam niedoczynność, Hashi i IO od kilku lat. Jeżeli to nie problem zrób przed wizytą cały pakiet czyli jeszcze antyTG i antyTPO (koszt ok.100 zł). W klinice patrzą na TSH, ale hormony są ważne . Eutyrox nawet mała dawka i dieta mogą pomóc. Daj znać jak wyniki i się nie stresuj. AMH masz super a tarczyca to problem wielu z nas.
@Majaaa zrobiłam dziś rano badania ft3, ft4, anty-TPO, anty-TG tak jak radziłaś po południu będą wyniki to sie okaże co się dzieje.
 
reklama
Heheheh dostalas od dr? Jak mialam punkcje to dziewczyna od niego zapytala czy dalej ma je pic mojego dr a on w szoku hehehe tak sie smislismy bo on mowi ze nie wiedzial ze dr C taki zielasz [emoji4] dziewczyna ponoc ciezki przypadek bardzo niska rezerwa wychodowala 7 pecherzy ale tylko 2 komorki reszta pusta :-( ale dr mowil zeby byla dobrej mysli

No wlasnie mi tez je dał ze względu na niska rezerwę
Mówił ze to pomaga osobom które ciężko przechodzą in vitro i maja nie za duże szanse
Czekam na info jak tam Twoje zarodki[emoji2]
 
Do góry