reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Nie wiem czy mozna, nie mnie to oceniac, bo w pl nigdy sie nie leczylam. Miej nadzieje, z endomenda mozna wygrac. Ja mialam torbiele czekoladowe 4cm na obu jajnikach. Lekarz nie pozwolil ich ruszac, podal na 3 miesiace decapeptyl, wprowadzil mnie w menopauze, a potem od razu procedura. Uzyskalam 9 owocytow, 6 sie zaplodnilo, to 3 doby dotrwala 1 komorka - ma na imie Lili [emoji4]
Bede bardzo trzymac kciuki [emoji4]
Zobacz załącznik 931620

Jaka słodka!!! :D ❤️❤️❤️
 
Ja tez

No ja czekam na ciebie :-) kto wie moze Kiedys sie miniemy w poczekalni z brzuchami :-) pierwsza ciaze mi prowadzil wegrzynowski mega super facet wiec napewno znowu do niego zawitam

Jak najbardziej jestem za!!!![emoji847]byśmy z tymi brzuszkami się mijały [emoji2]
Nawet spotkania wspólne rodzin z dziećmi poczętymi dzięki ivf to byłby fajny pomysł bo takie kobiety które przeszły to co my rozumieją się najlepiej
 
Nie wiem czy mozna, nie mnie to oceniac, bo w pl nigdy sie nie leczylam. Miej nadzieje, z endomenda mozna wygrac. Ja mialam torbiele czekoladowe 4cm na obu jajnikach. Lekarz nie pozwolil ich ruszac, podal na 3 miesiace decapeptyl, wprowadzil mnie w menopauze, a potem od razu procedura. Uzyskalam 9 owocytow, 6 sie zaplodnilo, to 3 doby dotrwala 1 komorka - ma na imie Lili [emoji4]
Bede bardzo trzymac kciuki [emoji4]
Zobacz załącznik 931620

Piękna gwiazdeczka mamusi [emoji7]
 
A długo przed tym jak zaszłaś w ciąże wiedziałaś ze chorujesz na endometrioze? Ja leczę sie już 5 lat.
Nie wiedzialam. Poszla do kliniki z mysla o inseminacji, bylam po poronieniu i 2 latach staran bez efektu. Poszlismy bo M mial obnizone parametry nasienia i wtedy kubel zimnej wody, ze endomenda i ze tylko ivf. Pol roku pozniej bylam w ciazy [emoji4]
 
reklama
Czy któraś z Was miała w zaleceniach picie takich ziółek ?
IMG_2658.JPG
 
Do góry