reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Od wczoraj tu jestem więc mało co jeszcze ogarniam ale bardzo chciałabym nawiązać kontakt z którąś z Was która choruje na endometriozę i podchodziła do in vitro albo ma zamiar tak jak ja. Chętnie wymianiłabym się doświadczeniem. Jestem jeszcze nie do końca zdecydowana więc tym bardziej chcialabym poznać Wasze doświadczenie, obawy... Myślę o Krk Parens.
Cześć. Nie mam Endo ale polecam Artvimed dr Chrostowski. Jestem po pierwszym i udanym podejsciu. Bliska mi osoba dzieki dr Chrostowsiemu zaszła naturalnie w ciążę, a miała już termin na początek stymulacji:)
 
Cześć Dziewczyny Ja jutro punkcja, tak bardzo chciałabym żeby było już po wszystkim. Gdyby któraś potrzebowała to został mi cały Menopur 1200 bez jednej dawki 150. Niestety jest już rozrobiony a stymulacja zakończona. Dajcie znać i jutro o 8 rano poproszę o mocne [emoji110][emoji110][emoji110]

Trzymam mocne kciukasy za Ciebie [emoji110][emoji110][emoji110]
 
Hej dziewczyny. Wkrótce zaczynamy ponowne staranie o dzidzie. 1criotransfer w 2017 udany... Dzidzia jest z nami. Teraz będe przygotowywać się do 2 criotransferu.. Wizytę mam za 2tyg. Mam sters taki, że hej... Moje pytanie czy któraś jest w podobnej sytuacji? Jak to wygląda... Ile cała przygotowka trwa do samego crio? I jakie koszty?
 
@Elessi niestety nie refundowane ☹️☹️
Masakra 1,5 tys do smieci jakby kosztow bylo malo... trzymam kciuki za fajne jajca :-) ja jutro sie dowiem jak z moimi zarodkami dzis cala 6 dzielnie jeszcze walczyla... jutro mrozenie wiec dopiero sie okaze ile sniezynek bedzie na mnie czekac :-) mam nadzieje ze wszystkie i do czterdziestki jakos je wszystkie ogarne hehehe
 
Masakra 1,5 tys do smieci jakby kosztow bylo malo... trzymam kciuki za fajne jajca :-) ja jutro sie dowiem jak z moimi zarodkami dzis cala 6 dzielnie jeszcze walczyla... jutro mrozenie wiec dopiero sie okaze ile sniezynek bedzie na mnie czekac :-) mam nadzieje ze wszystkie i do czterdziestki jakos je wszystkie ogarne hehehe
@Elessi Kochana to ja również trzymam ✊✊✊ za Teoje zarodeczki
 
reklama
Masakra 1,5 tys do smieci jakby kosztow bylo malo... trzymam kciuki za fajne jajca :-) ja jutro sie dowiem jak z moimi zarodkami dzis cala 6 dzielnie jeszcze walczyla... jutro mrozenie wiec dopiero sie okaze ile sniezynek bedzie na mnie czekac :-) mam nadzieje ze wszystkie i do czterdziestki jakos je wszystkie ogarne hehehe

Elessi trzymam kciuki[emoji110]za jutrzejsze dobre nowiny [emoji847][emoji2]
 
Do góry