reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny ja za około tydzień może troche wiecej mam do transferu podchodzić a przeziebiona jestem (nie mam goraczki tylko z nosa się leje i kaszel trochę). Myślicie że przeszkodzi to albo będzie mogło mieć zly wplyw na implantacje. Jeszcze miałam encorton później włączyć.
Mam nadzieje ze do tego czasu przejdzie. Powinnam się martwić ze może być odwolany.
 
reklama
Dziewczyny ja za około tydzień może troche wiecej mam do transferu podchodzić a przeziebiona jestem (nie mam goraczki tylko z nosa się leje i kaszel trochę). Myślicie że przeszkodzi to albo będzie mogło mieć zly wplyw na implantacje. Jeszcze miałam encorton później włączyć.
Mam nadzieje ze do tego czasu przejdzie. Powinnam się martwić ze może być odwolany.

Wiesz że katar trwa tydzień ;)
Lecz się teraz, wskakuje pod kolderke, wypij ciepły rosół i miksture cytryna+miód.
Jak nie masz gorączki to powinno być ok
 
Cześć Dziewczyny Ja jutro punkcja, tak bardzo chciałabym żeby było już po wszystkim. Gdyby któraś potrzebowała to został mi cały Menopur 1200 bez jednej dawki 150. Niestety jest już rozrobiony a stymulacja zakończona. Dajcie znać i jutro o 8 rano poproszę o mocne ✊✊✊
 
Cześć Dziewczyny Ja jutro punkcja, tak bardzo chciałabym żeby było już po wszystkim. Gdyby któraś potrzebowała to został mi cały Menopur 1200 bez jednej dawki 150. Niestety jest już rozrobiony a stymulacja zakończona. Dajcie znać i jutro o 8 rano poproszę o mocne ✊✊✊
Oooo to byl moj lek :-( ale juz mam to za soba :-) a czemu zluzylas tylko jedna dawke?
 
Od wczoraj tu jestem więc mało co jeszcze ogarniam ale bardzo chciałabym nawiązać kontakt z którąś z Was która choruje na endometriozę i podchodziła do in vitro albo ma zamiar tak jak ja. Chętnie wymianiłabym się doświadczeniem. Jestem jeszcze nie do końca zdecydowana więc tym bardziej chcialabym poznać Wasze doświadczenie, obawy... Myślę o Krk Parens.

Ja mam endometrioze 3. stopnia. Pierwsze ivf udane, mam corke. Lecze sie w Hiszpanii.
 
Od wczoraj tu jestem więc mało co jeszcze ogarniam ale bardzo chciałabym nawiązać kontakt z którąś z Was która choruje na endometriozę i podchodziła do in vitro albo ma zamiar tak jak ja. Chętnie wymianiłabym się doświadczeniem. Jestem jeszcze nie do końca zdecydowana więc tym bardziej chcialabym poznać Wasze doświadczenie, obawy... Myślę o Krk Parens.
Napisalam Ci priv
 
reklama
@Elessi bo wzięłam trzy opakowania 350 i kolejne miałam 1200 i otworzyłam bo myślałam ze stymulacja będzie dłuższa, ale jajca fajnie urosły i zakończyliśmy a mnie zostało 1050 Menopuru
Ale strata mam nadzieje ze mialas refundowany ja niestety placilam bez znizki masakra a pytam bo jak dr chcial dac mi jeszcze jeden zastrzyk dodatkowo to kazal kupic pojedynczy a nie cale opakowanie
 
Do góry