reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ja mam niedoczynność, Hashi i IO od kilku lat. Jeżeli to nie problem zrób przed wizytą cały pakiet czyli jeszcze antyTG i antyTPO (koszt ok.100 zł). W klinice patrzą na TSH, ale hormony są ważne . Eutyrox nawet mała dawka i dieta mogą pomóc. Daj znać jak wyniki i się nie stresuj. AMH masz super a tarczyca to problem wielu z nas.
Maja a dieta jaka?
 
reklama
ja też ale nic nie pisze... ech... oby było dobrze....

Ja też co trochę na telefon zaglądam czy coś się pojawiło... Musi być dobrze, no nie ma innej opcji, mam nadzieję że w szpitalu maja swoje sposoby na uzupełnienie wód i powstrzymanie porodu dopóki Malutka nie podrosnie trochę.
 
Od wczoraj tu jestem więc mało co jeszcze ogarniam ale bardzo chciałabym nawiązać kontakt z którąś z Was która choruje na endometriozę i podchodziła do in vitro albo ma zamiar tak jak ja. Chętnie wymianiłabym się doświadczeniem. Jestem jeszcze nie do końca zdecydowana więc tym bardziej chcialabym poznać Wasze doświadczenie, obawy... Myślę o Krk Parens.
 
reklama
Czesc dziewczynki.
I ja zaczynam kolejna stymulację, w przyszłym tyg okres i zaczynam brac ovulastan,15dc elonova,potem gonapepthyl i menopur.
Doktor wprost dal do zrozumienia ze gdyby nie fakt ze Nas stac na kolejną procedurę to by doradzał KD.
Poki jestem w stanie chce probowac,ale musze wam powiedzieć ze gdy dzis lekarz pokazal mi wyniki stymulacji 31letniej kobiety10komorek pobranych-5zarodkow i PGS wykazalo ze sa wszystkie wadliwe genetycznie to mnie jakies takie uczucia dziwne do opisania naszly. Kolejną historią była 43letnia kobieta ktora urodzila blizniaki z in vitro i ma jeszcze 6zarodkow zamrożonych...
Czemu to nie mogloby byc lepiej poukladane, czemu przy "staraniach" o dziecko musi byc tyle bólu i cierpienia, dokąd to wszystko zmierza,co bedzie dalej...

Nie ma tutaj zasad i trzeba dobrze trafić że wszystkim od odpowiednio dobranych leków do stymulacji, poprzez odpowiedni zarodek i okienko implantacyjne. Żaden organizm nie jest idealny i każdy ma jakieś 'ubytki' zdrowotne i czasem mnie aż dziw bierze że są wpadki na tym świecie ;)
Ale fajnie że wracasz do gry. Będziemy trzymać kciuki za twoje jajeczka a potem za udany transfer!
 
Do góry