reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
A to ciekawe że wy wiecie jak pokój zwierzeń wygląda, ja tam nie byłam i nie wiem, choć emek nie narzekał...
U nas kazdy wie bo to toaleta z tym ze jedne drzwi to wc a drugie zamias kibla krzeslo i okienko do lab. Wiec kazdy automatycznie otwiera te drzwi bo sa pierwsze jak sie wchodzi do wc masakra
 
U nas kazdy wie bo to toaleta z tym ze jedne drzwi to wc a drugie zamias kibla krzeslo i okienko do lab. Wiec kazdy automatycznie otwiera te drzwi bo sa pierwsze jak sie wchodzi do wc masakra
U nas to pokój naprzeciwko toalety otwiera się tylko karta albo od wewnątrz i jest światełko że zajęte, w środku czerwone światło tyle widać - tv jest i gazety bo emek mówił...
 
Czesc dziewczynki.
I ja zaczynam kolejna stymulację, w przyszłym tyg okres i zaczynam brac ovulastan,15dc elonova,potem gonapepthyl i menopur.
Doktor wprost dal do zrozumienia ze gdyby nie fakt ze Nas stac na kolejną procedurę to by doradzał KD.
Poki jestem w stanie chce probowac,ale musze wam powiedzieć ze gdy dzis lekarz pokazal mi wyniki stymulacji 31letniej kobiety10komorek pobranych-5zarodkow i PGS wykazalo ze sa wszystkie wadliwe genetycznie to mnie jakies takie uczucia dziwne do opisania naszly. Kolejną historią była 43letnia kobieta ktora urodzila blizniaki z in vitro i ma jeszcze 6zarodkow zamrożonych...
Czemu to nie mogloby byc lepiej poukladane, czemu przy "staraniach" o dziecko musi byc tyle bólu i cierpienia, dokąd to wszystko zmierza,co bedzie dalej...
 
nie robiłam ft3 i ft4. Radzisz by zrobić? w czwartek mam wyzyte w klinice to może faktycznie to jeszcze zrobię by był komplet.
Ja mam niedoczynność, Hashi i IO od kilku lat. Jeżeli to nie problem zrób przed wizytą cały pakiet czyli jeszcze antyTG i antyTPO (koszt ok.100 zł). W klinice patrzą na TSH, ale hormony są ważne . Eutyrox nawet mała dawka i dieta mogą pomóc. Daj znać jak wyniki i się nie stresuj. AMH masz super a tarczyca to problem wielu z nas.
 
Hej dziewczyny :)
Robiłam bete w 21dpt -3911 i w 29dpt - 17972. Martwi mnie tak mały przyrost. Usg mam dopiero 15.01. Jeszcze dopadło mnie przeziębienie, dzisiaj byłam u lekarza, katar i gardło mnie meczą a żadnych mocnych leków nie wolno.. martwie się tą betą i do tego teraz to choróbsko.. czy którejś z Was też sie na początku zdarzyło ? To 7tc
 
U nas to pokój naprzeciwko toalety otwiera się tylko karta albo od wewnątrz i jest światełko że zajęte, w środku czerwone światło tyle widać - tv jest i gazety bo emek mówił...
Kurcze to dodatkowe zabezpieczenia, wydaje mi sie że bardziej komfortowe z tym światełkiem że zajęte. Hmm czyi wszystko zależy od kliniki, miasta... Pewnie nie wszystkie mają ten wysoki standard... jak mąż zobaczył na neie zdjęcia pokoików z klinik o wysokim standardzie to był w szoku jak to wszystko się różni... no ale cóż tak jest ze wszystkim
 
Ja mam niedoczynność, Hashi i IO od kilku lat. Jeżeli to nie problem zrób przed wizytą cały pakiet czyli jeszcze antyTG i antyTPO (koszt ok.100 zł). W klinice patrzą na TSH, ale hormony są ważne . Eutyrox nawet mała dawka i dieta mogą pomóc. Daj znać jak wyniki i się nie stresuj. AMH masz super a tarczyca to problem wielu z nas.
ok jutro zrobię kolejne badania by mieć komplet. Dzięki wielkie.
 
reklama
Hej, hej, to super, że dobrze idzie. Trzymam kciuki za dorodne jajeczka :)
Tak jak @Forget-me-not... pisała, my mamy criotransfery.
Jestem na naturalnym cyklu, dziś idę na pierwszą wizytę, zobaczymy, jak moje endo wygląda i czy pani doktor da zielone światło.
Daj koniecznie znać po wizycie. U Ciebie chyba tak jak u mnie endo nie powala a pisalas ze dodatkowo wspomagasz Menopurem? Tak? Jestem ciekawa efektów.
Powodzenia. Oby tylko dobre wiesci na wizycie[emoji110] [emoji110] [emoji110]
 
Do góry