reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

AMH mega!!! Super rokuje!!! Tsh chyba wysokie, ale tu nie jestem specem, wydaje mi się ze ja miałam 0,coś.
Te dodatkowe procedury co chcieliśmy ale się nie udało to zakreśliłam ci w pliku. Ogólnie te procedury się wybiera w trakcie rozmowy z embriologiem, która ma miejsce przed punkcja.
dziekuję
 
reklama
AMH mega!!! Super rokuje!!! Tsh chyba wysokie, ale tu nie jestem specem, wydaje mi się ze ja miałam 0,coś.
Te dodatkowe procedury co chcieliśmy ale się nie udało to zakreśliłam ci w pliku. Ogólnie te procedury się wybiera w trakcie rozmowy z embriologiem, która ma miejsce przed punkcja.
no własnie martwi mnie tsh. Pewnie bedzie trzeba zbić.
 
Zobacz załącznik 931468dziewczyny to mój wynik tsh i Amh. Co o nich myślicie? Mój wiek w lutym 30 stuknie.Zobacz załącznik 931471a ten wynik jest z maja tego roku
Masz wysoka rezerwe tak jak ja i ryzyko hiperki pewnie tak jak ja :-( ja mialam 30 pecherzy pobrali 22 komorki nie wiem czy raszta byla pusta czy peklo kilka przed pobraniem ale stawiam na to drugie. A co do tsh to tez mialam podobne do twojego wyszlo mi ze to poczatki hashimoto i dostalam na zbicie tabletki ponoc dla ciazy najlepiej zeby nie przekraczalo 2 najlepiej tak 1,5
 
Moj maz tez sie nie nadaje do oddawania nasienia, mega go to stresuje wiec stwierdzilismy ze odda raz bez stresu ktoregos dnia i zamrozimy :-) wyszlo z tego 5 probek wiec ma juz problem z glowy :-) poza tym nie wiem jak w waszej klinice ale u nas to mega nieprofesjonalne i obrzydliwe. Maly pokoik przy toalecie gdzie co chwila ktos chwyta za klamke, obok krzesla okienko do laboratorium co prawda zamglone ale normalnie widac i slychac ludzi poprostu masakra i te gazetki posklejane wrrrrr czlowiek tyle placi a normalnego pokoju nie potrafia zrobic skandal! A przeciez to taka stresujaca sytuacja dla faceta.
OOO to u nas warunki podobne. Wszystko z korytarza słychać, drzwi z szybą mleczną (porażka) tak jak mówisz te gazetki, ulotki... zmężem śmialiśmy się że jesli ktoś chciałby sobie włączyć filmik (bo był tv z płytami) to pewnie wszytko byłoby słychać za drzwiami, chyba że filny bez dźwieku;) tak jak mówsz tyle się płaci a tu zero takiej godności. Hmm w labie jak mąż oddawał to w wc.
 
dokładnie tak jak mówisz, dostał tak wąski pojemnik, że ja jak to zobaczyłam to byłam w szoku jak tam ma trafić (wiadomo w jaki sposób trzeba to wykonać i w tym przypadku wg mnie większa szerokość pojemnika byłaby wygodniejsza) ale żadne z nas nie wpadło na to by zapytać o wiekszy pojemnik. Dzieki za istotną uwagę i podpowiedź, przyda sie w lutym bo czeka go kolejne badanie, jak o tym mąż mysli to już go telepie. przypominam mu wtedy ze ja też co chwile muszę świecić tyłkiem i na usg latać nawet podczas miesiaczki i nie jest to komfortowe.
Tez mojemu tak mowilam ale to co innego bo przeciez nikt nam nie kaze dochodzic przy badaniu a tu jednak musi ta glowe jakos zrelaksowac
 
Masz wysoka rezerwe tak jak ja i ryzyko hiperki pewnie tak jak ja :-( ja mialam 30 pecherzy pobrali 22 komorki nie wiem czy raszta byla pusta czy peklo kilka przed pobraniem ale stawiam na to drugie. A co do tsh to tez mialam podobne do twojego wyszlo mi ze to poczatki hashimoto i dostalam na zbicie tabletki ponoc dla ciazy najlepiej zeby nie przekraczalo 2 najlepiej tak 1,5
tak właśnie sądze z tym tsh że za wysokie.
 
OOO to u nas warunki podobne. Wszystko z korytarza słychać, drzwi z szybą mleczną (porażka) tak jak mówisz te gazetki, ulotki... zmężem śmialiśmy się że jesli ktoś chciałby sobie włączyć filmik (bo był tv z płytami) to pewnie wszytko byłoby słychać za drzwiami, chyba że filny bez dźwieku;) tak jak mówsz tyle się płaci a tu zero takiej godności. Hmm w labie jak mąż oddawał to w wc.
U nas o filmach zapomnij niebyloby gdzie tv wstawic bo pokoj jak toaleta taki maly tylko krzeslo i zlew... szok!
 
reklama
Do góry