reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Hmm to pewnie w czwartek usiade sobie na dłuższą rozmowe z lekarzem by mi to wszystko bardziej dokladnie wyliczyl

Zdecydowanie - przeczytaj co maja w ofercie na stronie i o kazda rzecz ktora Cie zainteresuje zapytaj. W trakcie zapladniania i badania moze sie okazac ze jakas dodatkowa metoda jest potrzebna i to moze byc inny koszt nieco.
Lub np w trakcie moze sie okazac ze jakis Glue bedzie trzeba wziac np za 500 pl. Itp... mi na kartce rozpisal co ile max i podsumowal. Wiec ja gorką policzylam ze nawet z jakimis niespodziankami i mrozeniem bedzie te 10 000 pln
A i tak sadze ze bedzie wiecej wiec trzeba byc i na taka ewentualnosc przygotowanym...
 
Zdecydowanie - przeczytaj co maja w ofercie na stronie i o kazda rzecz ktora Cie zainteresuje zapytaj. W trakcie zapladniania i badania moze sie okazac ze jakas dodatkowa metoda jest potrzebna i to moze byc inny koszt nieco.
Lub np w trakcie moze sie okazac ze jakis Glue bedzie trzeba wziac np za 500 pl. Itp... mi na kartce rozpisal co ile max i podsumowal. Wiec ja gorką policzylam ze nawet z jakimis niespodziankami i mrozeniem bedzie te 10 000 pln
A i tak sadze ze bedzie wiecej wiec trzeba byc i na taka ewentualnosc przygotowanym...
Jasne ze tak ja o tak licze ok 12-15 tys bez badan do ivf. Bo same BADANIA te pdstawowe to koszt na pare ok 3-4 tys
 
dziewczyny dzwoniłam dziś do swojej kliniki zapytać o szczegóły ceny ivf ICSI ponieważ jest napisane ogółem 4500 i okazało sie że w cenę wliczone jest punkcja jajników cena 1500zł, zapłodnienie ICSI wraz z hodowlą zarodków 2000zł, znieczulenie do punkcji 400zł i transfer świeżych zarodków 500zł. A jeśli chodzi o mrożenie zarodków to mrożą na słomkach od do 3 zarodków i pierwsza słomka wraz z przechowaniem za pierwszy rok 1000zł w tym że jeśli rozmrażaja to cała słomkę czyli wszystkie zarodki, każda kolejna słomka wraz z przechowaniem za pierwszy rok 500zł, a samo przechowanie mrożonych zarodków przez kolejny rok 350zł. czyli koszt mrożenia po hodowli jest od razu z ceną za przechowywanie przez rok. co myślicie o tych cenach? A w szczególności co byście mi doradziły odnośnie mrożenia na słomkach??? wiem że to zależy od tego ile uda się wyhodować zarodków. ale czy mroziłybyście np po dwa na słomce???
Ceny w porownaniu do mojej kliniks to super ja placilam za punkcje z hodowla 6100
 
Cześć dziewczyny!
Przychodzę z wątku IUI do Was.
Zaczynam drogę z IVF, 12.01 zaczynam brać gonapeptyl, potem z 1 dc ovaleap (z magicznym penem który ciężko rozszyfrować mi - tu będę miała pytania jeśli któraś go używała?). Dalej mam wpisany mensinorm no i jeszcze magiczny krem o nazwie dalacin (kiedy i po co podaje się go?)
z góry dziękuję za wszelkie podpowiedzi... trochę czuję się jeszcze w tym temacie jak dziecko we mgle...
czy to normalne że klinika do momentu podpisania nie udostępnia druku umowy tylko można go na miejscu przeczytać, podpisać w obecności lekarza i dopiero egzemplarz zabiera się do domu?
Przy okazji odkryłam że moja klinika w POZ to oddział bociana :) więc ucieszyłam się dodatkowo...

powodzenia dla wszystkich oczekujących na cud ;)
Witamy :) Ja kiedyś podchodziłam na tych lekach co Ty :) Z enem sobie spokojnie poradzisz, one tylko tak strasznie wyglądają ;) W razie draki jest chyba na yt filmik instruktażowy. Aaa i najważniejsze - w trakcie tamtej stymulacji schudłam 4kg ;P
Powodzenia!
Zobacz załącznik 931245
do dupy nie mam najważniejszych kirów
Tooooo chyba masz wroga!
Witam Was wszystkie! Jestem tu pierwszy raz. Zapisałam się na to forum żeby czerpać od Was siłę. Mój problem to endometriozą, a co za tym idzie brak upragnionego dzidziusia. Potrzeba mi wsparcia ze strony takich dziewczyn, które wiem ze mnie zrozumieją.
Dobrze trafiłaś. Rozgość się :)
A czy był ktoś może u jakiegoś dobrego immunologa np. w Krakowie?
Ja z krk jeździłam do Łodzi. Polecam, bo potem też jest możliwość kontaktu mailowego a to już spora oszczędność ;) Nie mówiąc już o tym, że docento jest naprawdę super.
Tak normalny okres i od włączenia menporu to krwawienia/ plamienia kurcze martwi mnie to....
Wydaje mi się, że nie masz jakiegoś większego powodu do zmartwień. Co najwyżej ten transfer mogą Ci odwołać. Mi na długim potokole też ten okres sie tak rozwlekał
Dziewczyny szybkie pytanie.
Jak dr Pasnik zaleca badania to można je wykonac od razu na miejscu po wizycie czy nie???
Większość możesz :)
 
dziewczyny dzwoniłam dziś do swojej kliniki zapytać o szczegóły ceny ivf ICSI ponieważ jest napisane ogółem 4500 i okazało sie że w cenę wliczone jest punkcja jajników cena 1500zł, zapłodnienie ICSI wraz z hodowlą zarodków 2000zł, znieczulenie do punkcji 400zł i transfer świeżych zarodków 500zł. A jeśli chodzi o mrożenie zarodków to mrożą na słomkach od do 3 zarodków i pierwsza słomka wraz z przechowaniem za pierwszy rok 1000zł w tym że jeśli rozmrażaja to cała słomkę czyli wszystkie zarodki, każda kolejna słomka wraz z przechowaniem za pierwszy rok 500zł, a samo przechowanie mrożonych zarodków przez kolejny rok 350zł. czyli koszt mrożenia po hodowli jest od razu z ceną za przechowywanie przez rok. co myślicie o tych cenach? A w szczególności co byście mi doradziły odnośnie mrożenia na słomkach??? wiem że to zależy od tego ile uda się wyhodować zarodków. ale czy mroziłybyście np po dwa na słomce???
A co do mrozenia zarodkow to u mnie placi sie od sztuki pierwszy zarodek 800 i kazdy kolejny 400 ale jak mroza to nie pytalam mam nadzieje ze kazdy zarodek bedzie oddzielnie.
 
reklama
Witamy :) Ja kiedyś podchodziłam na tych lekach co Ty :) Z enem sobie spokojnie poradzisz, one tylko tak strasznie wyglądają ;) W razie draki jest chyba na yt filmik instruktażowy. Aaa i najważniejsze - w trakcie tamtej stymulacji schudłam 4kg ;P
Powodzenia!

Tooooo chyba masz wroga!

Dobrze trafiłaś. Rozgość się :)

Ja z krk jeździłam do Łodzi. Polecam, bo potem też jest możliwość kontaktu mailowego a to już spora oszczędność ;) Nie mówiąc już o tym, że docento jest naprawdę super.

Wydaje mi się, że nie masz jakiegoś większego powodu do zmartwień. Co najwyżej ten transfer mogą Ci odwołać. Mi na długim potokole też ten okres sie tak rozwlekał

Większość możesz :)

O nie.. ja juz i tak ze stresow 2 kg polecialam. Musze sie pilnowac w takim razie!
Dzieki za info!![emoji16]
 
Do góry