reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Byla ze mna wczoraj na Sali dziewczyna od niego :-) dzwonili dzis do mnie ze wszystkie zarodki sie zaplodnily i czekamy do srody ile bedzie sie nadawalo do mrozenia.

Ja jestem jeszcze przed punkcja, jak dobrze pójdzie to czeka mnie w 3 tygodniu lutego
A powiedz jak ogolnie w Vitro wyglada punkcja ?
Leżysz po niej czy wypuszczają do domku ? Gdzie ja robią na wojska polskiego czy w szpitalu ?
Bo to wszystko przede mna a wizytę mam za 3 tygodnie i nie ukrywam ze mnie to ciekawi.
Bardzoooo się cieszę ze wszystkie komóreczki się zapłodnily :)))))
Teraz tylko niech dobrze się podzielà i czekać na pozytywne betowanie :))))))
 
reklama
Hello! Trochę mnie nie było , a tu tyle się dzieje;) gratulacje!! Wracam z pytaniem. Czy możecie mi napisać co bralyscie z suplementów zaraz przed stymulacją , podczas i przed transferem i po...i w jakich dawkach??takie must have!:) Np. magnez...Kiedyś któraś z was pisała , ale nie mogę znaleźć:( może wiecie też co z ziołami ? Czy są jakieś, których powinno się unikać? Uwielbiam np. pokrzywę, melisę, rumianek...myślicie że można pić c napar ile się chce?? Będę wdzięczna za podpowiedzi:) miłego dnia!
Hej! Ja przed stymulacją i w trakcie brałam Ovarin 2x1, koenzym Q10 30g dziennie, witaminę E i D.
A teraz przed krio transferem biorę tylko Femibion 1, i Wit. D.
Ziół nie piję.
 
Maaaja weź tylko pod uwagę że jak siemiradzki to poród naturalny tam nie chcą robić cesarek.

To prawda...wiem cos o tym...miałam tam podbramkowa sytuacje i nie wzięli mnie na cesarkę.Czy dobrze czy źle-nie oceniam już tego,bo na szczęście wszystko dobrze się skończyło i jesteśmy z córcia całe i zdrowe,ale cesarka jest tam ostatecznością.
 
reklama
Ja jestem jeszcze przed punkcja, jak dobrze pójdzie to czeka mnie w 3 tygodniu lutego
A powiedz jak ogolnie w Vitro wyglada punkcja ?
Leżysz po niej czy wypuszczają do domku ? Gdzie ja robią na wojska polskiego czy w szpitalu ?
Bo to wszystko przede mna a wizytę mam za 3 tygodnie i nie ukrywam ze mnie to ciekawi.
Bardzoooo się cieszę ze wszystkie komóreczki się zapłodnily :)))))
Teraz tylko niech dobrze się podzielà i czekać na pozytywne betowanie :))))))
Na Kasprzaka w tej drugiej ich klinice masz punkcje i transfer , po punkcji leżysz jeszcze ze 2 godziny i wtedy do domu, bo dostajesz narkozę że śpisz, to trwa chwilę i później wybudzają i jeszcze zostajesz na obserwacji i wtedy dopiero do domku, ja tam byłam 4 h bo miałam stawić się na 8 rano a przyjęli mnie dopiero koło 9, a jeszcze przede mną były chyba z 3 osoby
 
Ostatnia edycja:
Do góry