reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Byla ze mna wczoraj na Sali dziewczyna od niego :-) dzwonili dzis do mnie ze wszystkie zarodki sie zaplodnily i czekamy do srody ile bedzie sie nadawalo do mrozenia.

Ja jestem jeszcze przed punkcja, jak dobrze pójdzie to czeka mnie w 3 tygodniu lutego
A powiedz jak ogolnie w Vitro wyglada punkcja ?
Leżysz po niej czy wypuszczają do domku ? Gdzie ja robią na wojska polskiego czy w szpitalu ?
Bo to wszystko przede mna a wizytę mam za 3 tygodnie i nie ukrywam ze mnie to ciekawi.
Bardzoooo się cieszę ze wszystkie komóreczki się zapłodnily :)))))
Teraz tylko niech dobrze się podzielà i czekać na pozytywne betowanie :))))))
 
reklama
Hello! Trochę mnie nie było , a tu tyle się dzieje;) gratulacje!! Wracam z pytaniem. Czy możecie mi napisać co bralyscie z suplementów zaraz przed stymulacją , podczas i przed transferem i po...i w jakich dawkach??takie must have!:) Np. magnez...Kiedyś któraś z was pisała , ale nie mogę znaleźć:( może wiecie też co z ziołami ? Czy są jakieś, których powinno się unikać? Uwielbiam np. pokrzywę, melisę, rumianek...myślicie że można pić c napar ile się chce?? Będę wdzięczna za podpowiedzi:) miłego dnia!
Hej! Ja przed stymulacją i w trakcie brałam Ovarin 2x1, koenzym Q10 30g dziennie, witaminę E i D.
A teraz przed krio transferem biorę tylko Femibion 1, i Wit. D.
Ziół nie piję.
 
Maaaja weź tylko pod uwagę że jak siemiradzki to poród naturalny tam nie chcą robić cesarek.

To prawda...wiem cos o tym...miałam tam podbramkowa sytuacje i nie wzięli mnie na cesarkę.Czy dobrze czy źle-nie oceniam już tego,bo na szczęście wszystko dobrze się skończyło i jesteśmy z córcia całe i zdrowe,ale cesarka jest tam ostatecznością.
 
reklama
Ja jestem jeszcze przed punkcja, jak dobrze pójdzie to czeka mnie w 3 tygodniu lutego
A powiedz jak ogolnie w Vitro wyglada punkcja ?
Leżysz po niej czy wypuszczają do domku ? Gdzie ja robią na wojska polskiego czy w szpitalu ?
Bo to wszystko przede mna a wizytę mam za 3 tygodnie i nie ukrywam ze mnie to ciekawi.
Bardzoooo się cieszę ze wszystkie komóreczki się zapłodnily :)))))
Teraz tylko niech dobrze się podzielà i czekać na pozytywne betowanie :))))))
Na Kasprzaka w tej drugiej ich klinice masz punkcje i transfer , po punkcji leżysz jeszcze ze 2 godziny i wtedy do domu, bo dostajesz narkozę że śpisz, to trwa chwilę i później wybudzają i jeszcze zostajesz na obserwacji i wtedy dopiero do domku, ja tam byłam 4 h bo miałam stawić się na 8 rano a przyjęli mnie dopiero koło 9, a jeszcze przede mną były chyba z 3 osoby
 
Ostatnia edycja:
Do góry