reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Jagoda , suplementy powinno sie brać 3 miesiące przed stymulacja, tydzień przed nic ci to raczej nie da.Jeśli masz na mysli witaminy, minerały czy kwas foliowy.Odnośnie herbat, nie poleca sie picia hibiskusa i maliny zrobionych z liści. Z owoców jak najbardziej.Melise możesz pic jak najbardziej, cala ciąże, tak samo rumianek. Na pokrzywie sie nie znam .Odnosnie magnezu,zwlaszcza po transferze ... ja bralam 3x 2( po 100mg) po to zeby rozlozyc to w czasie , a nie np dostarczac 600 mg rano i potem nic.Kiedys do slownika po in vitro wklejalam cala liste co mozna brac, poszukam i zaraz ci wkleje.
Nie , nie, nie tydzień;) jeszcze mi trochę zejdzie, nawet nie chce się nastawiać na tą najbardziej optymistyczna wersja, bo u mnie ciągle coś :( biorę już prawie 2 miesiące prenatalne uno i nic więcej...z suplementów, więc wdzięczna będę za przesłanie na priv Twojej listy.
 
reklama
Nie , nie, nie tydzień;) jeszcze mi trochę zejdzie, nawet nie chce się nastawiać na tą najbardziej optymistyczna wersja, bo u mnie ciągle coś :( biorę już prawie 2 miesiące prenatalne uno i nic więcej...z suplementów, więc wdzięczna będę za przesłanie na priv Twojej listy.

Kochana, niestety po ostatnim liftingu forum bb z mojej grupy „ Slownik in vitro” zniknela cala zawartosc. Napisalam do moderatora i czekam co z tego bedzie.Mam nadzieje ze dobrze sie to skonczy.Bede miala to zaraz ci to wysle.
 
Czy kazano ktorejs z was brac duphaston po punkcji z odroczonym transferem? Bo wiem ze to na podtrzymanie ale u mnie nie bedzie co podtrzymywac a mi przepisal tak jak innym dziewczyna na sali ale wiem ze one maja miec transfer normalnie. Ponoc mam brac 2 tyg i odstawic
 
Jestem po USG. Słowa lekarza , wyniki bardzo dobre !
Serduszko małego walilo jak dzwon !❤❤❤
Jestem szczęśliwa i końcu odetchnelam.
Krwiak zniknal, zostały tylko torbiele .
Jestem po USG. Słowa lekarza , wyniki bardzo dobre !
Serduszko małego walilo jak dzwon !❤❤❤
Jestem szczęśliwa i końcu odetchnelam.
Krwiak zniknal, zostały tylko torbiele .
Super! Bardzo się cieszę. A jakie są parametry maleństwa? Masz zdjęcie?
 
reklama
Do góry