reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

To co on kurde kartoteki przed nosem nie ma? Mógłby się nie kompromitować.

Ojezusie ceny z kosmosu. Ale jajcozbiory zacne :)

I tego się trzymaj :)

Jak się bierze tylko heparynę to nie ma znaczenia. Jak z acardem to lepiej acard na noc a heparyne rano :)

Nie załamujcie się :) Moje leczenie przez ostatnie 2,5 roku pochłonęło ok 110tys. Wszystkie oszczędności poszły a doszły kredyty, pożyczki od rodziców itp. Ale... jak w końcu uda się urodzić, to niech się te doktory i prezesy koncernów farmaceutycznych bujają na wczasach. Niech se wypiją drina za moje, a co! :laugh2:
Podziwiam, że to podliczyłaś, ja się do tej pory boję, żeby nie paść trupem.
 
reklama
Hello! Trochę mnie nie było , a tu tyle się dzieje;) gratulacje!! Wracam z pytaniem. Czy możecie mi napisać co bralyscie z suplementów zaraz przed stymulacją , podczas i przed transferem i po...i w jakich dawkach??takie must have!:) Np. magnez...Kiedyś któraś z was pisała , ale nie mogę znaleźć:( może wiecie też co z ziołami ? Czy są jakieś, których powinno się unikać? Uwielbiam np. pokrzywę, melisę, rumianek...myślicie że można pić c napar ile się chce?? Będę wdzięczna za podpowiedzi:) miłego dnia!
Ja nic nie brałam tylko kwas foliowy i Wit. D.
 
Czesc Dziewczyny,
Jestem z watku poronienia nawykowe i mam do Was pytanie.Nie moge zajsc od 9 miesiacy w ciaze a nie moge juz czekac ze wzgledu na moj wiek mysle o in vitro.
Wchodzi tylko w gre Warszawa i teraz pytanie: Polecacie novum czy invicta???
Z gory dziekuje za odpowiedzi.pozdrawiam
Novum bo w invikcie wciskają ci jak najwięcej niepotrzebnych rzeczy aby jak najwięcej wydoic z Ciebie. Więc lepsze Novum i większa klinika niż klitka na złotej. Ogólnie moim zdaniem pomiędzy tymi dwoma wyrywa Novun
 
Jejku jakie już duże dzieciaczki. Wspaniale! Spokojności życzę:) A jak samopoczucie?
@Dgd Dziękuję , kochana jak narazie wszystko super nie ma wymiotow od początku może z 2-3razy mnie zemndliło trochę się martwiłam że tak bezobjawowo jak nie bolał brzusio pytanie dlaczego ? A jak bolał to stres że coś nie tak ale tak juz mamy i bedziemy miały ;) :) brzusio rośnie wyglądam jakbym co najmniej w 6mcu była ;) ale to brzuszek samych przyjemności więc każdej życzę takiego brzusia.A ty jak się czujesz kochana ściskam buziaki ❤❤❤
 
@Dgd Dziękuję , kochana jak narazie wszystko super nie ma wymiotow od początku może z 2-3razy mnie zemndliło trochę się martwiłam że tak bezobjawowo jak nie bolał brzusio pytanie dlaczego ? A jak bolał to stres że coś nie tak ale tak juz mamy i bedziemy miały ;) :) brzusio rośnie wyglądam jakbym co najmniej w 6mcu była ;) ale to brzuszek samych przyjemności więc każdej życzę takiego brzusia.A ty jak się czujesz kochana ściskam buziaki ❤❤❤
To tylko się cieszyć, że objawy słabe.:) Najważniejsze, że ciąża zdrowa. A u mnie też na przemian. Ostatnio słabo mnie bolą piersi i też już mam schizy... Ale co ma być, to będzie. Ja właśnie siedzę na teście glukozy i zdycham z nudów;) Prenatalne dopiero na koniec stycznia.
 
Dziewczyny z Krakowa. Macie jakiegoś dobrego gin? Nie mogę się zdecydować, chciałabym dodatkowo chodzić prywatnie najlepiej do takiego z Kopernika. Pomocy
 
reklama
To tylko się cieszyć, że objawy słabe.:) Najważniejsze, że ciąża zdrowa. A u mnie też na przemian. Ostatnio słabo mnie bolą piersi i też już mam schizy... Ale co ma być, to będzie. Ja właśnie siedzę na teście glukozy i zdycham z nudów;) Prenatalne dopiero na koniec stycznia.
@Dgd kochana współczuję mnie też to czeka w przyszłym tyg bo ostatnio jak robiłam cukier na czczo to wyszło mi 95 :( A zawsze miałam 80 max 88 zaopatrzyłam się już w glucometr i będę teraz raniutko sama sprawdzała zobaczymy pamiętaj kochana że nie ważne są objawy bo każda z nas ma inny organizm ważne że u twojej dzidzi serduszko bije i jest zdrowa tego sie trzymaj ❤❤❤
 
Do góry