reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Dziewczynki zdrowych pogodnych, smacznych i, spokojnych Świąt życzę. Niech to będzie czas wytchnienia, zasłużonego odpoczynku i obżarstwa, a co!!! :) Bawcie sie kochaniutkie dobrze!!

Tymczasem ujmując Wam jutro stresów i umożliwiając klejenie uszek bez zaciśniętych kciuków - u mnie dziś 5dpt i taka oto sytuacja :D
Kochana wspaniała wiadomość teraz trzymam kciuki by dalej rosło mam nadzieję że to ten moment [emoji8][emoji8][emoji8][emoji8]
 
reklama
Kochana życzę wszystkim wesołych świąt ...spokojnych i pełnych radości :) tym które mają brzuszki aby to były nudne miesiące a tym które muszą jeszcze trochę poczekac cierpliwości i oby na następne święta każda z nas wyglądała tak jak teraz ja ...czyli jak szczesliwe zoomby :D rok temu święta spędziłam z chusteczka w ręku, nie było łatwo a teraz jestem najszczesliwsza osoba na świecie , walczcie dziewczyny , nie poddawajcie się bo naprawdę warto ❤ mój Błażej pokazał mi że świat jest piękny ,nawet bez snu ;)
@dżoasia to jest Twój czas , teraz musi być już tylko dobrze ❤
 
Kochana. A co jest przyczyna tego ze tak zdegenerowaly?? Mowili cos?@misis188 chyba przechodzila. Ona powinna wiedziec.
Tak, dokładnie. W 7tc wykryto u mnie ospe wietrzna, odmianę poronna czyli niby lagidniejsza. Na ospe chorowałam w dzieciństwie a mimo to zachorowałam. Teraz wiem że przed transferem zrobiłbym badania w tym kierunku i ew się doszczepila ale było za późno. Dostałam lek i potem modlilam się żeby z dzieckiem było wszystko ok bo jest to choroba niebezpieczna w ciazy. Dzięki Bogu wszystko jest ok.
 
Dziewczyny kazdej zycze spokojnych Swiat przepelnionych miloscia do waszych dzieci , mezow i rodzin. Milosc jest czym wspanialym bo w samej swojej definicji oznacza dobroc , chec wywolania usmiechu na kazdej twarzy, poczucia bliskosci i bezpieczenstwa. Czy moga byc piekniejsze swieta jak te kiedy czlowiek czuje sie kochany❤️Dla tych , ktore maja ciagle pod gorke... sily zbierac i dzialac, ja rok temu bylam swiezo po poronieniu i jak sie domyslacie , byly to smutne swieta... dzisiaj rok pozniej fikaja mi w brzuchu dwa blizniaki ktore codziennie przypominaja mi co jest w zyciu najwazniejsze...Milosc , oczywiscie ...nawet taka jeszcze malutka.
❤️❤️❤️niech Was niesie przez zycie i Swieta❤️❤️❤️
 
reklama
Dziewczyny czy któras z Was miala podobna sytuacje? Lekarz kazał mi brać duphaston dwie tabletki dziennie przez 10dni od 16do 25dc Dziś mija 11dzien od wzięcia ostatniej tabletki a okresu zero, nawet małego plamienia. Ile to może jeszze trwać?
 
Do góry