reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczynki zdrowych pogodnych, smacznych i, spokojnych Świąt życzę. Niech to będzie czas wytchnienia, zasłużonego odpoczynku i obżarstwa, a co!!! :) Bawcie sie kochaniutkie dobrze!!

Tymczasem ujmując Wam jutro stresów i umożliwiając klejenie uszek bez zaciśniętych kciuków - u mnie dziś 5dpt i taka oto sytuacja :D

Łaaaaał, gratulacje z całego serducha :). Zasługujesz na piękne Święta, oby kolejne były z Maleństwami/Maleństwem u boku.
 
reklama
Dziewczynki zdrowych pogodnych, smacznych i, spokojnych Świąt życzę. Niech to będzie czas wytchnienia, zasłużonego odpoczynku i obżarstwa, a co!!! :) Bawcie sie kochaniutkie dobrze!!

Tymczasem ujmując Wam jutro stresów i umożliwiając klejenie uszek bez zaciśniętych kciuków - u mnie dziś 5dpt i taka oto sytuacja :D
Gratulacje kochana. ✊✊✊teraz za przyrost
 
tez mam niskie amh 0.8 lekarz mi nic takiego nie przepisał na 12 pęcherzyków tylko 2 komórki resztę było pustych w lutym podchodzę tym razem na krótkim protokole

Nadzieja xxx a my mamy mieć tak do końca stycznia a później stymulacja 10 dni i punkcja
Będziemy podchodzić na krótkim protokole bo usłyszeliśmy ze nie mamy czasu
 
Skoro masz jeden zarodek to po prostu podejdź do transferu i zdaj się na los. Niczego nie badaj. To oczywiście moje zdanie.
@Biedroneczka83, @motylek24 , boję się podejść bez badań, u mnie myślę, akurat bez badań mogłaby też z czasem pojawić się ciąża naturalna jakby wreszcie to była ta dobra komórka, nie po to było to in vitro, żeby teraz ryzykować. Jak dla mnie to teraz zastanawiam się czy jest sens dalej walczyć na moich komórkach, ja nie bardzo mam na to ochotę, wolałbym odrazu z KD, myślę, że to zaoszedziłoby tych emocji przy każdej stymulacji i czekaniu na rozwój zarodkow, jak dla mnie idzie to zbyt słabo żeby próbować dalej z moimi komórkami.
 
Dziewczynki zdrowych pogodnych, smacznych i, spokojnych Świąt życzę. Niech to będzie czas wytchnienia, zasłużonego odpoczynku i obżarstwa, a co!!! :) Bawcie sie kochaniutkie dobrze!!

Tymczasem ujmując Wam jutro stresów i umożliwiając klejenie uszek bez zaciśniętych kciuków - u mnie dziś 5dpt i taka oto sytuacja :D
Jejuu dżoasia ależ toż to sytuacja z marzeń. Trzymamy kciuki za piękne święta [emoji177]
 
@Biedroneczka83 , @Kurcia , Zamrozili dziś jeden, blastocysta AB, reszta zdegenerowana. Cieszę się, że jest chociaż ten jeden, podobno nie byl jeszcze taki duży i idealny na biopsję, ale go zamrozili. Zastanawiam się co teraz czy stymulować się dalej, czy nadal u nich, czy wogole w Polsce, czy odrazu przejść do KD? Skoro jest ten jeden to rozbudziło to moja nadzieję na kolejną stymulację bardziej udaną....nie wiem sama. Ja i tak przeszlabym do KD, może byloby szybciej i mniej stresu, ale mój mąż mnie namawia, żeby jeszcze raz spróbować na moich.

Walcz chociaż o ten jeden zarodek byś nigdy sobie nie zarzuciła ze mogłaś zaryzykować
Pomimo ze ciężko warto zawalczyć o największy sens życia [emoji173]️
 
reklama
Dziewczynki wszystkim Wam tutaj życzę wspaniałych świat. Spełnienia tych najskrytszych marzeń o zdrowych różowych pupkach i najszczęsliwszych mamusiach.
Jeśli rok 2018 był dla Was łaskawy to oby kolejny też był taki a jeśli nie do końca to oby 2019 pokazał się właśnie tym przynoszącym szczęście.
Buziaki mamuśki obecne i wszystkie przyszłe [emoji177][emoji8][emoji319][emoji318]
 
Do góry