reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczynki zdrowych pogodnych, smacznych i, spokojnych Świąt życzę. Niech to będzie czas wytchnienia, zasłużonego odpoczynku i obżarstwa, a co!!! :) Bawcie sie kochaniutkie dobrze!!

Tymczasem ujmując Wam jutro stresów i umożliwiając klejenie uszek bez zaciśniętych kciuków - u mnie dziś 5dpt i taka oto sytuacja :D

Asiu powiem w skrócie zajebiaszczo kciuki za piękny wzrost i cudne dwa bijące❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Dziewczyny wszystkim życzę radosnych i przepełnionych miłością w gronie najbliższych Świąt Bożego Narodzenia by spełniły się wszystkie marzenia szczególnie te najskrytsze. Nawet przez święta myślami będę z Wami.
 
Dziewczynki zdrowych pogodnych, smacznych i, spokojnych Świąt życzę. Niech to będzie czas wytchnienia, zasłużonego odpoczynku i obżarstwa, a co!!! :) Bawcie sie kochaniutkie dobrze!!

Tymczasem ujmując Wam jutro stresów i umożliwiając klejenie uszek bez zaciśniętych kciuków - u mnie dziś 5dpt i taka oto sytuacja :D
Ależ akcja z krzaczorków:) Ja już się nastawiałam na wyniki po świętach, a tu taka fantastyczna niespodzianka. Ale fajursko! No jestem pod wrażeniem odwagi. Gratuluję i trzymam kciukasy za ciąg dalszy:tak:
Wszystkim Wam kochane życzę spokojnych Świąt, spędzonych w miłej atmostrzerze i spełniania marzeń, tych tu dla nas oczywistych, ale też innych, mniej związanych z macierzyństwem. Buziaczki!
 
Dziewczynki zdrowych pogodnych, smacznych i, spokojnych Świąt życzę. Niech to będzie czas wytchnienia, zasłużonego odpoczynku i obżarstwa, a co!!! :) Bawcie sie kochaniutkie dobrze!!

Tymczasem ujmując Wam jutro stresów i umożliwiając klejenie uszek bez zaciśniętych kciuków - u mnie dziś 5dpt i taka oto sytuacja :D
Asiu, wspaniałe wiadomości!!! Gratulacje :-)
Obysmy tylko takie dobre wiadomości czytały na tym forum - tego sobie i Wam życzę. Spokojnych Świąt dla Wszystkich ❤️
 
Kochane życzę Wam Wszystkim magicznych Świąt, dla tych które mają przy sobie swoje Cudenka - miłości i radości z nich! Dla tych które jeszcze się starają - wytrwałości i bądźcie grube!
 
Dziewczynki zdrowych pogodnych, smacznych i, spokojnych Świąt życzę. Niech to będzie czas wytchnienia, zasłużonego odpoczynku i obżarstwa, a co!!! :) Bawcie sie kochaniutkie dobrze!!

Tymczasem ujmując Wam jutro stresów i umożliwiając klejenie uszek bez zaciśniętych kciuków - u mnie dziś 5dpt i taka oto sytuacja :D
Super!!!!! Oby tak dalej, trzymam kciuki:):);)
 
reklama
Aśka - wymiatasz no bomba!!!!!!
Taka beta tak szybko to się 2 jaja przyjęły ;)))))
[emoji268][emoji268][emoji268][emoji268]☃️[emoji268]☃️[emoji268]☃️[emoji268]☃️[emoji268]☃️[emoji268][emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7]

Sksk - coś wiesz?
 
Do góry