reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny mam pytanie odnośnie Waszej wagi.
Przed cała stymulacja wazylam 65 kg, przez miesiąc się nie wazylam, widziałam że puchnie od tych zastrzykow , więc nie chciałam się denerwować. Ale nie sądziłam , że przytylam aż tyle. Waga pokazała 75kg. Czy to możliwe ? Prawie zemdlalam. Czy możliwe, że zatrzymała mi się woda ? Miałam tez hiperstymulacje. Dodatkowo progesteron mam tak wysoki jak kobiety przed porodem. Możliwe, że zatrzymala mi się woda ? Nie objadam się ale od dzus przechodzę na lekką dietę , bo boję się że będę przybierac za dużo. Lekarz mnie uspokajal , że to normalne ...to woda , że od teraz będziemy zmniejszać dawki leków, więc waga może stać w miejscu i ze nie wyglądam na tyle kg. Nigdy tyle nie wazylam. Nie zrozumcie mnie źle. Waga nie jest dla mnie problemem, cieszę się że się udało tylko jestem zszokowana , że tak spuchlam. I moje pytanie jak było z waga U Was ?

Ja jeszcze jestem przed stymulacja ale juz na hormonach i juz jest 3 kg na plusie a stymulacja za miesiąc [emoji44]
Ale czego nie robi się w imie wyższego dobra [emoji847]
Później będziemy biegać za maluchami to zgubimy [emoji16]
 
reklama
Widzę, że temat glukozy na tapecie i dochodzę do wniosku, że mnie diabetolog nie minie. Ja przy metforminie mam na czczo glukozę ok 110:o a bez - ok 100, więc przestawiłam branie mety z wieczora na rano, ciekawe czy to dobrze ;P A po posiłkach rzadziuśko mi przekracza 130. Ale tez mam trochę zryty glukometr, bo czasem robię i 3x pod rząd pomiar i za każdym razem wychodzi co innego i różnica potrafi wyjść nawet 25jednostek. I bądź tu mądra :huh:
Dziewczynki zdrowych pogodnych, smacznych i, spokojnych Świąt życzę. Niech to będzie czas wytchnienia, zasłużonego odpoczynku i obżarstwa, a co!!! :) Bawcie sie kochaniutkie dobrze!!

Tymczasem ujmując Wam jutro stresów i umożliwiając klejenie uszek bez zaciśniętych kciuków - u mnie dziś 5dpt i taka oto sytuacja :D
Hura hura hura!!! niech beta rośnie!
 
Screenshot_2018-12-21-11-42-37-1.png
Dziewczynki , życzę Was spełnienia najskrytszych marzeń aby rok 2019 był dla Nas wszystkich cudowny .
Wesołych, spokojnych i smacznych świąt!
 
Ja po stymulacji.. a dokładnie dzien przed punkcją wyglądałam jak dziś .. w 7 miesiącu , ogromny brzuch cała ociężała.. Było mi ciężko. Brzuch się schował waga.. nie do końca zeszła w dół.
No wlaśnie ja mam brzuch jak moja koleżanka , która jest w 5 miesiącu ciąży. Czyli tak ma każda z tego co piszecie. To mnie pociesza. Ale wiecie , święta tuż tuż ... szwagierki się zjada, szczupłe. Nikt o moim problemie nie wie a ja 10 kg na plusie. A w sumie z tym ☺☺☺
 
Dziewczynki zdrowych pogodnych, smacznych i, spokojnych Świąt życzę. Niech to będzie czas wytchnienia, zasłużonego odpoczynku i obżarstwa, a co!!! :) Bawcie sie kochaniutkie dobrze!!

Tymczasem ujmując Wam jutro stresów i umożliwiając klejenie uszek bez zaciśniętych kciuków - u mnie dziś 5dpt i taka oto sytuacja :D
Gratuluje[emoji4] Najpiekniejszy prezent na święta. Tym razem musi sie to dobrze skończyć, nie ma innej opcji!!!
Cudownie... tak bardzo sie cieszę dla
Ciebie. Twinsow życzę z calego serca[emoji3]
 
Dziewczynki zdrowych pogodnych, smacznych i, spokojnych Świąt życzę. Niech to będzie czas wytchnienia, zasłużonego odpoczynku i obżarstwa, a co!!! :) Bawcie sie kochaniutkie dobrze!!

Tymczasem ujmując Wam jutro stresów i umożliwiając klejenie uszek bez zaciśniętych kciuków - u mnie dziś 5dpt i taka oto sytuacja :D

Niech rośnie wszystko - najpierw beta a potem brzuszek Asi z bliźniakami w środku :-D :*
 
No wlaśnie ja mam brzuch jak moja koleżanka , która jest w 5 miesiącu ciąży. Czyli tak ma każda z tego co piszecie. To mnie pociesza. Ale wiecie , święta tuż tuż ... szwagierki się zjada, szczupłe. Nikt o moim problemie nie wie a ja 10 kg na plusie. A w sumie z tym [emoji5][emoji5][emoji5]

Masz racje kazda z nas przez hormony wychodzi na plusie [emoji33]
Ale spokojnie to jest do zgubienia [emoji6]
 
reklama
Dziewczynki zdrowych pogodnych, smacznych i, spokojnych Świąt życzę. Niech to będzie czas wytchnienia, zasłużonego odpoczynku i obżarstwa, a co!!! :) Bawcie sie kochaniutkie dobrze!!

Tymczasem ujmując Wam jutro stresów i umożliwiając klejenie uszek bez zaciśniętych kciuków - u mnie dziś 5dpt i taka oto sytuacja :D
[emoji3590][emoji3590][emoji3590]
 
Do góry