reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny jednak mam szesc zarodków nadal, ten jeden ktory wczoraj niby padł wziął się do roboty i się podzielił dalej. Czyli mam teraz cztery po osiem blastomerów i dwa po szesc blastomerów. Uff coraz bardziej się boje....coraz bardziej o nich myślę

Super, to tylko się cieszyć i myśleć pozytywnie dalej by się udało [emoji2]
3mam kciuki [emoji847]
 
reklama
Wczoraj byłam na wizycie w Bocianie ze swoją ta nadzerka i kolejny lekarz stwierdził ,ze to w niczym nie przeszkadza w zajściu w ciaze hmmm, a lewy z Novum twierdzi co innego
U mnie za granica to nie przeszkadza , w bocianie tez jedynie w novum nie dość ,ze poczułam się jak bankomat to teraz to utwierdziło ze tak jest i raczej będzie
Co robic?
W bocianie i w innych klinikach każą nie wierzyć immunologi , a ja za tydzień jakie do Pasnika
Wczoraj podsunął mi pomysł żeby zrobim diagnostykę przedimplantacyjna zarodka
Być może w tym jest problem a nie ja kasę tracę na szukanie problemu którego może nie ma
I nadzerka jak została to zosntanie
 
reklama
Wczoraj byłam na wizycie w Bocianie ze swoją ta nadzerka i kolejny lekarz stwierdził ,ze to w niczym nie przeszkadza w zajściu w ciaze hmmm, a lewy z Novum twierdzi co innego
U mnie za granica to nie przeszkadza , w bocianie tez jedynie w novum nie dość ,ze poczułam się jak bankomat to teraz to utwierdziło ze tak jest i raczej będzie
Co robic?
W bocianie i w innych klinikach każą nie wierzyć immunologi , a ja za tydzień jakie do Pasnika
Wczoraj podsunął mi pomysł żeby zrobim diagnostykę przedimplantacyjna zarodka
Być może w tym jest problem a nie ja kasę tracę na szukanie problemu którego może nie ma
I nadzerka jak została to zosntanie

O rany szczęście ale masz rzeczy do przemyślenia..... nie zazdroszczę kochana w takim rozbiciu być.
Generalnie u mnie w klinice tez nie wieża w immunologię, wiec chyba każda klinika ma inne podejście a większość raczej negatywne jak tutaj czytam. Widzę ze dziewczyny piszą o cudach Doktora palnika wiec na pewno jedz żeby samemu ocenić jak się z tym czujesz wszystkim.
Jeśli chodzi o Novun i tego doktora L duzo się tutaj naczytałam dobrego. Ale tez czytam ze rzeczywiście novun już ma podejście bardzo materialne.
 
Do góry