reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny jednak mam szesc zarodków nadal, ten jeden ktory wczoraj niby padł wziął się do roboty i się podzielił dalej. Czyli mam teraz cztery po osiem blastomerów i dwa po szesc blastomerów. Uff coraz bardziej się boje....coraz bardziej o nich myślę

Świetny wynik sksk. ;))))


Megi - ja jutro mam endokrynologa. Ginekolog powiedział żeby się nie przejmować hormonami(złe wyniki) ale po własnych przemyśleniach i po wsparciu Koniczynki idę. Będę teraz męczyć tych lekarzy ile można. ;)
 
reklama
Świetny wynik sksk. ;))))


Megi - ja jutro mam endokrynologa. Ginekolog powiedział żeby się nie przejmować hormonami(złe wyniki) ale po własnych przemyśleniach i po wsparciu Koniczynki idę. Będę teraz męczyć tych lekarzy ile można. ;)
Męcz męcz :biggrin2: ja pomimo że chodzę prywatnie to jeszcze mam pakiet luxmed z pracy i też chodzę, a co... przynajmniej badania mam za darmo,noi częściej sobie maluszka podejżę:tak:
Ja z tych co się przejmują i lepiej mieć wszystko pod kontrolą, mi tej skakało na początku,a teraz od 2 miesięcy jest bez zmian,kwestia dobrania leków, noi będziesz pod stałą kontrolą
 
Wczoraj byłam na wizycie w Bocianie ze swoją ta nadzerka i kolejny lekarz stwierdził ,ze to w niczym nie przeszkadza w zajściu w ciaze hmmm, a lewy z Novum twierdzi co innego
U mnie za granica to nie przeszkadza , w bocianie tez jedynie w novum nie dość ,ze poczułam się jak bankomat to teraz to utwierdziło ze tak jest i raczej będzie
Co robic?
W bocianie i w innych klinikach każą nie wierzyć immunologi , a ja za tydzień jakie do Pasnika
Wczoraj podsunął mi pomysł żeby zrobim diagnostykę przedimplantacyjna zarodka
Być może w tym jest problem a nie ja kasę tracę na szukanie problemu którego może nie ma
I nadzerka jak została to zosntanie
@Szczescie1986 - mam tak z mieśniakami - jak Ty z nadzerka - co lekarz to inna opinia - co do Pasikonika - powiem Ci z własnego doświadczenia - ale Ty musisz zdecydować. Ja szybko zabrałam się za immunologie - i choć w tej dziedzinie - też wszystko dobrze - i doktor wiele nie zalecił ,tylko tyle co moze pomóc ale nie zaszkodzi i wiesz co przy kolejnym podejściu będę się upierał by wdrożyć jego zalecenia dla swego czystego sumienia. Choć u mnie wiadomo co jest przyczyną " babciny" wiek - choć i w tej kwestji co lekarz to inne zdanie.
 
@Szczescie1986 jak ta nadzerka jest rozległa i brzydka to chyba bym spróbowała coś z nią zrobić, chociażby jakieś leczenie hormonalne wdrożyć (nie wiem dokładnie czym to się leczy). Lewy chyba jest na tyle doświadczony, że ogarnął, że to na 100% nadżerka. Tu masz trochę o zabiegach usuwania (to ze strony mojej gin, tej nie od ivf)
Link do: Chirurgia Ginekologiczna

A do Paśnika jedź, bo masz genotyp AA i moim zdaniem tu jest największy problem. On nie wyklucza ciąży, ale jak już tyle miałaś bezowocnych podejsc to nie ryzykowałabym już bez np accofilu.
 
reklama
Cześć Siostro Owadzia!!!! Mam bardzo niskie TSH. Generalnie ja zawsze mam niskie (w granicach normy) - 1,2-1,4 ale teraz spadło do 0,04.
P.
Biedroneczko lepiej mieć nisko TSH niż za wysoko. W ciąży często fizjologicznie spada, mi zjechało z 1.5 do 0.7. Mimo wszystko endokrynolog dołożyła mi jeszcze hormonu bo Ft3 mi się rozjechało, pewnie teraz TSH wyjdzie mi jeszcze niżej. Nie przejmuj tym zbytnio, uważam że nic wielkiego się nie dzieje. Koniecznie napisz jak już będziesz po wizycie. Pozdrawiam.
 
Do góry